2737
2734

من در هفته نوزدهم و بارداری بعدی در هفته شانزدهم پارگی کیسه اب داشتم .قصد بارداری مجدد دارم .کسی بوده که با شرایط مشابه بارداری بعدی رو با موفقیت گذرونده باشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای وای چرا اینطوری شد خدا بهت صبر بده ۳ ماهه دیگه اقدام کن برای بارداری بزا بدنت آماده شه بعد 

اخه اول باید دلیلش رو پیدا کنم و دکتری که بیشتر تحت 

نظرشون باشم .تحملم تموم شده یه سقط ۸ هفته هم داشتم 

منم بچم ۹ ماهه دنیا اومد موقع تولد فوت شد و الان باردارم ولی تو باریم چند هفته پیش ازمایش ژنتیک دادم نردبگه ۴ میلیون شد ازاد ولی گرونه خب دلبل مشکلتو پیفهمی چیه 

[QUOTE=160900691]کی این اتفاق برات یک هفته پیش

اول بروزیر نظر ی دکتر پرخطرتاازمایشات کامل رو برات بنویسع ممکنه مشکل ایمنی داشته باشی یاسرویکست کوتاه باشه ونیاز ب سرکلاژباشه. سرخود باردارنشو

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
2738
منم بچم ۹ ماهه دنیا اومد موقع تولد فوت شد و الان باردارم ولی تو باریم چند هفته پیش ازمایش ژنتیک دادم ...

چرابچه اولتون نموند؟

اول بروزیر نظر ی دکتر پرخطرتاازمایشات کامل رو برات بنویسع ممکنه مشکل ایمنی داشته باشی یاسرویکست کوتا ...

ازمایش ها روکامل انجام داده بودم و دکتر انوکساپرین و قرص اسپرین داده بود و استراحت مطلق هم بودم 

ازمایش ها روکامل انجام داده بودم و دکتر انوکساپرین و قرص اسپرین داده بود و استراحت مطلق هم بودم  ...

شایدنیاز ب سرکلاژ داشتی. سونو داخلی هم بده 

خانومی باردار شدی شما

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
2706