2726

بچه ها خیلی حالم بده من یه خواننده‌ خاموش سایت بودم ولی دیگه طاب نیاوردم نفسم تنگ شده اشکام بند نمیاد بیاید یکم ارومم کنید😭😭

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش اومدی....

اینجا قصه های دردناک زیاده😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

منم از دیشب گریه کردم خوندمش😐

بعد اون هرچی دیدم گریه کردم

با شوهرم حرف زدم تلفنی گریه کردم

پیام داد گریه کردم اخه شیفت بود دیشب

فقط تنهایی زر زدم 😐

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...
هرچی اینجا میخونی، باور نکن. خصوصا پربازدبدا

اخه خانمه عکس شوهرشو گذاشت بس گریه کردم مادرمم پاب پام گریه کرد

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
ادم ناراحت میشه ولی دیگه هر کی یه سرنوشتی داره خودتونو درگیر نکنین عزیزم

بخدا مامانمم گریه کرد

اخه خانمه عکس شوهرشو گذاشت بس گریه کردم مادرمم پاب پام گریه کرد

اخی بیچاره مادرتو چرا اذیت کردی گناه داره

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...
اخی بیچاره مادرتو چرا اذیت کردی گناه داره

من خیلی سوزناک گریه میکنم هرکی گریه منو ببینه گریش درمیاد

2706