2726
عنوان

این پیراهن قشنگه ؟(عکس)

320 بازدید | 13 پست

چون فیلم بود و عکس نداشت مجبور شدم اینجوری عکس بگیرم .

اینا قشنگن؟کدوم رنگش؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

قرمزه

قشنگن

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه اندامت توپر  و قد بلندی بهت میاد وگرنه نخر.من قدم خوبه ولی لاغرم پشیمون شدم خریدم دادمش ب د ...

اتفاقا برا لاغرا خوبه .من شکم دارم حس می کنم با این لباسا زشت شم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من دارم ازش بد نیستن برا تو خونه خوبن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
قشنگن  من خیلی خوشم میاد زیر مانتو بپوشم نظرتون چیه    

من برا خونه میخام بگیرم .

بیرونم قشنگ میشه بپوشی

اتفاقا برا لاغرا خوبه .من شکم دارم حس می کنم با این لباسا زشت شم

اتفاقا بهت میاد.من همه گفتن بهت میاد ولی خو تو تنم حس کردم ی جوریه.انگار گشاد میزد.من کلا عادت دارم لباس های تنگ بپوشم .من تابستون ۹۸ مشهد خریده بودم ۵۰

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

فقط یه چیزی این پایینش پیلی داره اگه میخوای مجازی بخری بگو یه جور بفرسته پیلیاش تو تن کج نایستن .من چون رنگا خوشگلشو پوشیدم همه پیلیاش کج بودن .مجبور شدم رنگ زشتشو بردارم 😁

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)