2726
عنوان

آغا محمدخان قاجار پادشاه محبوبم

| مشاهده متن کامل بحث + 4452 بازدید | 104 پست
همون که چشم دراورد چشم مردمی که با دشمن خونیش همکاری کردن  و وقتی هم که آغا محاصرشون کرد، تما ...

وا خو اون شاه بوده یکم کنترل وتزکیه نفس بابا 

این چشا چش گوسفندم میبود حیف بود حیییف 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
😂😂😂😂 وقتی آدم تاریخ ایران رو میخونه با خودش میگه واقعا چی بودیم و پادشاهان مون چه کسانی بودند که ...

اتفاقا پادشاهان ایران خوب بودن نسبت به خیلیای دیگه 

تاریخ جهان رو بخونی چی میگی پس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به استناد فیلم های صداو سیما و لباس هاو کرشمه های بازیگرلن نمیشه درباره تاریخ با قطعیت صحبت کردپادشا ...

آره

بیخود ترین سلسله از فتحعلی به بعد

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
اسی بنده خدا خیلی هم خوشگل بوده،اخته شده باعث شده زود شکسته بشه چهرش،من کتابشو خوندم اصن خعلی خوبه

به هیچ وجه زیبا نبوده نمیدونم الان چطور چهرش رو به تصویر کشیدن اما طبق نوشته مورخان قدیم صدای نازک داشته وریش به صورتش نمیروییده.به خاطر غلبه نداشتن هورمون تستستورون

2728
مگه ب ی ض ه  مرد کنده بشه نمیمیره؟؟؟؟

نه 

کار رایجی بوده همه جای دنیا

مردای خدمتکار حرمسرا و پسرای نوجوون خواننده هم اخته میشدن

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
[QUOTE=160900050]من عاشق چهرشم بخدا چه خوب که خوندی کتابشو یکم برامون تعریف میکنی؟[/QUحیف که مرد اگه ...

🤣

ولی مرد بودااا به سبک خودش

حال میده شوهرت اونجوری باشه

هی با هم کتاب میخونین هی باهات حرف میزنه از دانایی و معلوماتش حظ میکنی

عبادت میکنید دوتایی

سکسکه چیه بااااو

حس شهوت وجود داشته .ادامه نسل ممکن نمیشده

کلا توان جنسی از بین میرفته

شاید حس نیاز روحیش میموند ولی جسمش نمیکشید

منبع من برمیگرده به دوازره سیزده سال پیش طبق گفته برخی مورخان همینطور که شما ۳ دلیل اوردین برای اخته ...

تا جایی که من خوندم همین ۳ تا دلیل بوده 

اسم مورخ رو یادت نیست نه؟

نمیکندن جابجا میشده باصطلاح

چه کاریه آخه 

اول صبحی چه اطلاعاتی کسب کردم😂😂

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706