2733
2734
عنوان

آغا محمدخان قاجار پادشاه محبوبم

| مشاهده متن کامل بحث + 4478 بازدید | 104 پست
به نظرم شما کتاب خواجه ی تاجدار رو مطالعه کردید. اون کتاب هم غالبا به ستایش این پادشاه و جذابیت هاش ...

نه اتفاقا من نخوندم اونو

ولی اصلا مگه جز این کتاب کتاب دیگه‌ای دربارش هست؟

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دستگاه مخصوصی ب/ی/ض/ه رو میکشن تا کنده شه و تا آخر عمر حس ش/ه/و/ت نداری

پناه بر خدا این دیگه چه کاریه

اولین باره میشنوم🤯😨😱

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2728
زیادی خشن؟🤣 از اتفاقات توی حرمسراش خبر نداری چون حس جنسی نداشته فقط زنا رو گاز و نیشگون و... میکرد ...

😂😂😂😂 وقتی آدم تاریخ ایران رو میخونه با خودش میگه واقعا چی بودیم و پادشاهان مون چه کسانی بودند که اینقدر هم به خودمون مفتخریم! درخور این حجم از افتخار و مباهات هستیم واقعا؟! 😔

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
2738
با دستگاه مخصوصی ب/ی/ض/ه رو میکشن تا کنده شه و تا آخر عمر حس ش/ه/و/ت نداری

اسی دردش نمیگیره اخه این کارا چیه خو نمیگن طفله معصوم میمیره 

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
اسی دردش نمیگیره اخه این کارا چیه خو نمیگن طفله معصوم میمیره 

بابا جنگ قدرته جننننگگگگگ

طفل معصوم و غیر معصوم سرش نمیشه

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
😂😂😂😂 وقتی آدم تاریخ ایران رو میخونه با خودش میگه واقعا چی بودیم و پادشاهان مون چه کسانی بودند که ...

نه این فرق میکنه کاریزماتیکه

اسیر کاریزماش شدم میدونم

نه اتفاقا من نخوندم اونو ولی اصلا مگه جز این کتاب کتاب دیگه‌ای دربارش هست؟

من از منابع تاریخی چندان مطلع نیستم؛ اما به نظرم اغلب منبع و مقالات پراکنده باشن و چیز آنچنان مدونی درباره ش نباشه. درسته. 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
بابا جنگ قدرته جننننگگگگگ طفل معصوم و غیر معصوم سرش نمیشه

هعی  چی بگم والا    ولی قدرت پول میاره و پول یه جنگه بزرگه واس خودش 

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
منم فقط از سرسلسله ی قاجار خوشم میاد

به استناد فیلم های صداو سیما و لباس هاو کرشمه های بازیگرلن نمیشه درباره تاریخ با قطعیت صحبت کردپادشاهان قاجار تنهاکاری که میکردن سلطنت بوده!نه مردم داری زادو ولد بزرگترین خصیصه اونها بود ازیک گربه نر بیشتر فعالیت نشون میدادن! طوری که حتی بعید نیست سه چهارم جمعیت ایران کنونی!😂نوادگان همونها باشن!

که تا آخر عمر سرافکنده باشه

مگه ب ی ض ه  مرد کنده بشه نمیمیره؟؟؟؟

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706