2726
عنوان

عکس رنگی رحم ..

210 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من چند روز پیش رفتم برای عکس رنگی رحم تزریقمو انجام داد چون خیلی درد داشتم و گریه میکردم خودمو سفت گرفتم دکتر گفت برو ماه بعد بیا عکسات خوب نشدن ..بنظرتون این ماه میخام برم چی بخورم قبلش که دردنو کمتر کنه تروخدا کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم حدود20روز پیش انجام دادم بدون بیهوشی....قبلش(٤٠مین قبلش) دوتا شیاف دیکلوفناک ودوتاقرص ایبوپروفن ویه قرص خارجی مخصوص سردردم خوردم ورفتم ......

نــور شدم،‌واسـه خودم تـو هـر تــاریکی :)
کی درد داشتی؟ وقتی میخواست همون اول دستگاه رو بذاره؟ 

اولش ک دستگاهو گزاشت تحمل کردم ولی اون ماده ک تزریق میشد انگار فشار میوردن همه جا بدنم نمیتونستم تحمل کنم.همش گریه کردم ترزیق شد ولی عکسشو بهم نداد 

منم حدود20روز پیش انجام دادم بدون بیهوشی....قبلش(٤٠مین قبلش) دوتا شیاف دیکلوفناک ودوتاقرص ایبوپروفن ...

ماله شما چقدر زمان برد ؟ من یک ربع شد بعدشم دکتر ولم کرد و رفت گفت چون گریه میکنی..دکترم اقا بود خجالت میکشیدم ..بنظرتون ماه بعد چکار کنم ؟ بعدش ردز چندم باید عکس گرفته بشه 

منم حدود20روز پیش انجام دادم بدون بیهوشی....قبلش(٤٠مین قبلش) دوتا شیاف دیکلوفناک ودوتاقرص ایبوپروفن ...

ببخشید شما برای چی عکس گرفتین ؟؟ مشکلتون چی بود؟؟بعدش عکسو ک گرفتین چی گفتن لوله ای چیزی کپ بود ؟؟؟ 

خب یکم تحمل کن مگه چقد طول میکشه... من دو بار انجام دادم. لوله هامم مشکل داشتن باز نبودن. ولی خیلی راحت پاشدم از روی تخت رفتم دنبال زندگیم

خدایا فقط آزارم دادی تو این مسیر، دخترم رو هم ازم گرفتی، کاش یکم مهربونیتو نشونم می دادی
ماله شما چقدر زمان برد ؟ من یک ربع شد بعدشم دکتر ولم کرد و رفت گفت چون گریه میکنی..دکترم اقا بود خجا ...

بازم سلام عزیزم...یه ربه تا نیم ساعت زمان برد عزیزدلم.چون گریه کردی دکتر نتونسته کارشو درست انجام بده واسه همین پشیمون شده چون تکون که بخوری مایع حاجب ازتون خارج میشه وبی فایدست.من دکترم خانم بود خانم راحتره بنظرم

ببخشید شما برای چی عکس گرفتین ؟؟ مشکلتون چی بود؟؟بعدش عکسو ک گرفتین چی گفتن لوله ای چیزی کپ بود ؟؟؟& ...

من باردار نمیشم عزیزم این اخریا خسته شدم خودم به دکترم گفتم عکس بنویسه که بزور نوشت(تاحالا چهارتا دکتر عوض کردم)همشون بفکر پول ویزیتشون ولفتش میدن درمان...

شما ماه بعد که پریود شدی بین روز7تا11باید بری البته بستگی به دوره ماهانت دارها وقتی برو که پاک پاک باشیو لکه بینیتم تموم شده باشه قبل تخمک گذاریت فقط باید باشه عزیزدلم

من باردار نمیشم عزیزم این اخریا خسته شدم خودم به دکترم گفتم عکس بنویسه که بزور نوشت(تاحالا چهارتا دک ...

دکتر من دوناه پیش نوشته من اصرار داشتم که انجام ندم دیگه باردار ک نشدم مجبورم من از حال رفتم بعدش یعنی اون یدفه ک تزریق کرده فایده نداشته لوله اگ کپ بوده باز نکرده ؟ واقعا درد داشت نمیدونم چطور شما میگین دردش کمه بخدا خیلی سخته 

دکتر من دوناه پیش نوشته من اصرار داشتم که انجام ندم دیگه باردار ک نشدم مجبورم من از حال رفتم بعدش یع ...

من این دفعه بخام برم چه دارویی بخورم ک اردم لاشم و بدنم بی حس بشه 

دکتر من دوناه پیش نوشته من اصرار داشتم که انجام ندم دیگه باردار ک نشدم مجبورم من از حال رفتم بعدش یع ...

واه من کی گفتم دردش کمه دختر ......

2706