2726
عنوان

امروز خداا به دادم رسید

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 25 پست

از همتون میخاااام مراقب باشین بیخیالی نکنین هم مالتون میره هم جونتدن هم ابروتون الان هر لحطه من دسشویی دارم ولی نمیتونم دسشویی کنم استرس دستام بیجون شده شام نخوردم تا الانم نتونستم بخدابم قرص خوابم خوردم ولی چشام داره  میسوزهولی بسته نمیشه مراقب باشین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدارحمت کرده عزیزم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
باشه عزیزم من الان ارومم شما رو دارم ارومم 

قربونت برم. آلن قشنگ پاشو ی چیزی بخور. بعد دسشویی برو بعدشم کمی بخواب. امیدوارم بهتر بشی گلم دیگه نگران نباش. بچه ت میفهمه استرس شما رو. گناه داره فردا باید خونوادت برسی. ناگزیری 

2728

سلام صبح بخیرر...به خیر گذشته دیگه عزیزم..زیاد بهش فکر نکن....ولی باید اصرار میکردی به شوهرت اول درارو قفل و محکم کنه بعد بره.....

الانم برو بگیر بخواب ❤

درست میشه دایی  

عزیزم خدا رو شکر که به خیر گذشت

ولی شما هم خانم بزرگی هستی وقتی دیدی شوهرت رفته

خودت شیشه‌ها رو میدادی بالا، در قفل میکردی، سوییچ هم برمیداشتی

منم گاهی شوهرم پیاده میشه سوییچ درنمیاره

همیشه بهش تذکر میدم

دیگه خودم سوییچ درمیارم، درا رو قفل میکنم

شما هم خدا رو شکر بخیر گذشت، الان استرس داری قابل درکه

سعی کن دراز بکشی و به جای فکر‌ کردن به قسمتای بدش

به اینکه خدا کمکت کرد فک‌کنی

بخند، همین  
من به حات یه دور سکته رو رد کردم،خدا بهت خیلی رحم کرده

😔 خدارو شکر میکنم خداااا ممنونتم از بنده های خوب خدا از پیرمردی که بهم گفت منو هوشیار کرد تو چند ثانیه میتونست حرکت بده ماشینو خدااایاااا گناهشو ببخش بهش سلامتی بده 😭

عزیزم خدا رو شکر که به خیر گذشت ولی شما هم خانم بزرگی هستی وقتی دیدی شوهرت رفته خودت شیشه‌ها رو می ...

باشه عزیزم ممنون من گواهینامه ندارم پشت رولم نشستم حس میکردم نباید دست به سوئیچ بزنم ماشین میپره و دست نزدم الان اروم شدم چقد نی نی سایتی ها مون گلن من برم با این ارامشی که الان گرفتم بخوابم انشااله خوشبخت بشی عزیزم ممنون که ارومم میکنین

سلام صبح بخیرر...به خیر گذشته دیگه عزیزم..زیاد بهش فکر نکن....ولی باید اصرار میکردی به شوهرت اول درا ...

صبح شما هم بخیر عزیزم ممنونن الان بهترم خودم و همسرم هردو مقصریم