2737
2734
عنوان

امروز خداا به دادم رسید

390 بازدید | 25 پست

دوستای گلم تا حالا اینهمه نترسیده بودم همسرم دویید رفت تو مغازه عجله داشتیم رفت کت و شلوارشو از خشک شویی بگیره شمااا فک کنین یه محله تاریک و اون سمت خیابون کلا گاراژ ۱۸ چرخا و کامیونا و خاوراااا بود و کلی سگ به من گفت بشین تا بیام هرچعد صداش زدم نروووو در و شیشه های ماشینوو سفت و محکم کن برو واینستاد حالا پسرم رو دستم خواب بود دستم سر شده بود پسرم دوسالو ۵ ماهشه شیشه های ماشین پایین سوییچ رو ماشین یه ربع بود همسرم نیومده بود از بخت بدم یا از خوشبختیم نمیییدونم نورای چراغ جلو روشن بود  پیام دادم بیااا دیگ دارم میترسم گفت خواستم ارسال کنم یه پیرمرد خدااااااا ازش هرچی میخاااد بهش بده سلامتی طول عمر باعزت 

البته من ترسیده بودم سرشو کرد تو ماشین گفت دخترم چرا تنهایی اون جلوییا دزدای این منطقه ان نور چراغو خاموش میکنم ماشینو ببر از اینجا منم زبونم بند اومده بود گفتم چییییییی با ترس 

گفت ببر دیگ چراغ ماشینم خاموش کرد گفت اینم خاموش میکنم باتری ماشینتون تموم میشه بعد من همینطوری نگاه میکردم بهش هول شده بودم گفت ای بابااااا چرا نگاه میکنی چرا تنهایی اخههه 

منم نگاه کردم ببینم کوجا رو نشونم میده ۳ تا مرد حدودا بالای ۳۰ ساله اون سمت خیابون داشتن به ماشین زل میزدن و حرف میزدن ماشین ماهم پژو نمیگم خیلی وقته داریمش و داغون شده ولیییییی

من ترسیدم گوشیمو نگاه کردم خاستم ارسال کنم بقران مجید دیدم پیرمرده رفته یکیشون لم داده رو شیشه سمت ماشین جایی که شوهرم میشینه حالا داشتن میخندیدن و گفتن با صدای بلند سعیدد ماشینمو بردن خاک به سرم شد باید زنگ بزنم پلیس زنگ بزنم برم پاسگاه هی نگام میکردن من متوجه شدم میخان بپرن تو ماشین اون یکی دیگشون هرمی به اینا میگفت زنه متوجه شده بیخیال بریم 

داد زدم اسم همسرمو اونم بیخیال بیخیال داشت میومد داادددد که زدم دوییید سمتم سر پسرم محکم افتاد رو زانوهام با دو دستی زدم به قسمت بیرونی ماشین که صدا ایجاد کنم چون صدام در نمیومد مرده در ماشینو باز کرد دید همسرم تقریبا رسیده به ماشین درو محکم بست و ۳ تاشون فرار کردن چقد گریه کردم چقققققددد حرص خوردم چقددد خدا بهم رحم کرد حالا ماشین بیخیال معلوم نبود چ بلایی سر خودم و پسرم بیارن هنوزم تو شوکم شوهرم خیلی ناراحته هی خودشو سرزنش میکنه اولین بارش بود همچین بیخیالی رو کرد تا ۱۵ دیقه پیش بیدار بود داشت صلوات و نماز شب میخوند 😔😭

😕استرس گرفتم خوندم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای شوهرت یکم بی خیاله 

خوب بگو درا رو قفل کن شیشه هارم بده پایین دیگه

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

الحمدالله ک بخیر گذشت،صدقه بدین حتما

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2738
میشه ازتون بخوام برای اون پیرمرد صلوات بفرستین اشکام بند نمیاد من اینجور موقعیتا گیجم اون اگه نمیگفت ...

بله حتما🌹🌸

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
😔خدا سر کافر هم نیاره 

توروخدا نخندین خودمو خیس کردم نمیدونم چ بلاییه چیشد که دزدی میکنن نمیگن زن جووون بچه داره خوب ماشینو ببریم دل شون رحم نداره خوب من تو ماشین زهلم اب شد خدا نشناسا

2706