2726
عنوان

خوش سلیقه ها بیان لطفا

261 بازدید | 15 پست

بین اینا کدوم بهتره؟ 

قیمت ۱۷۰۰

قیمت ۲۵۰۰ توی توضیحات نوشته میزه خودش نیست و میزه خودش کشو دار هست

قیمت ۲۵۰۰

تعداد رای : 40
نظرسنجی
اولی
15
37%
دومی
8
20%
سومی
17
42%
من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 

فقط اگه خونت کوچیکه اولی رو نخر خیلی جا میگیره 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

اولی قشنگه..ولی جاگیره

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قیمتاشون چنده؟

عزیزم زیره عکسا نوشتم دیگه

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 

من این مبلمان که گل داره ومثل پارچه ی پیراهنی هس اصلا دوست ندارم ...انگار با پارچه ی رختخواب درست کردن

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
آخری انگار بهتره هرچند درست مشخص نیست مدلش،بنظرم گل‌گلی اصلا نخر زود از چشمت میفته.اخری که ساده س شی ...

اتفاقا آخری به مبلمانمم بیشتر میاد

فقط میزش زیاد جالب نی😅😅

من این مبلمان که گل داره ومثل پارچه ی پیراهنی هس اصلا دوست ندارم ...انگار با پارچه ی رختخواب درست کر ...

خخخ

خخخ

والا😄

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
اتفاقا آخری به مبلمانمم بیشتر میاد فقط میزش زیاد جالب نی😅😅

خب میزشو یه چی که دوست داری بگیر میز اونو نگیر

خب میزشو یه چی که دوست داری بگیر میز اونو نگیر

اینا دست دوم هستن

نمیشه که صندلی هاشو تنها بگیرم

طرف نمیفروشه

اینا دست دوم هستن نمیشه که صندلی هاشو تنها بگیرم طرف نمیفروشه

اهان فکرکردم نو هس‌.....یعنی دست دوم رو ۲۵۰۰میده ....چه خبره

اهان فکرکردم نو هس‌.....یعنی دست دوم رو ۲۵۰۰میده ....چه خبره

کجای کاری خواهر

این الان نوش زیره ۵تومن نیست

2706