2737
2734
عنوان

ازدواج کنیم که چی بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 76 پست
اونجا که خودتم نخای ازدواج کنی مِلت ولت نمیکنن 

تنها چیزی که برام مهم نیست حرف ملته

طوری هم برخورد کردم نمیتونن بگن بالا چشمت ابروئه چه برسه در مورد مسائل خصوصی صحبت کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم ممنون از دعای قشنگت. بهترین ها برای شما 

ممنونم   امضاتم خیلی عالیه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
ایشون معصوم بودن،اما ما که معصوم نیستیم،هستیم؟؟اصلا بهشت هیچی،آرامشی که کنار همسرت به دست میاری هیچ ...

به معصوم بودن یا نبودن ربطی نداره که🙈

مثل اینکه بگیم امامان معصومن ما نمیتونیم مثل اونا باشیم پس کلا ول کنیم

2731

هرچیزی شرایت و سنه خاص خودشو داره ادم حد اقل اگه بگیم ۵۰ سال عمر میکنه ۳۰ سال اول جوونه جوونی میکنه اما بعدش یه همدم میخواد  هرچیزی یه وقتی داره اول جوونی کن  ۳۰ سالت شد دیگه ازدواج کن چون تنها موندن سخته واقعا سخته زنو مرد هم نداره  منم از ازدواج خوشم نمیاد مخصوصا با خیانتو این چیزایه الان اما حسه مادر شدن زندگیه مشترک اینا چیزایی هست که ادم دلش میخواد تجربه کنه تو اگه ۷۰ سالت باشه تنها دق میکنی  

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
2738
نمیدونم سخته این آزادی ها رو راحتی هارو گذاشت رفت درون مسئولیت و سختی ولی به قول شما هم شاید روز ...

گلم ناراحت نشوفعلاخوشی زده زیردلت همون خونواده ای که امروزباهات خوبن فرداببینن سنت گذشت به دخترای اطرافت نگاه میکنن ومقایست میکنن وحسرت بی کسیتومیخورن یه زن وشوهرمهممونم بیادخونتون توبایدخم شی جلوشون پذیرایی کنی بعدشم واسه نیازت که روزبه روزتشدیدمیشه مجبوری بری سراغ جنس مخالف که معلوم نیست ادم گیرچه ادمایی بیفته وآبرویی براش نذارن.ازدواج خوب یه ارامشه وسربلندی پیش خونواده بعدابه حرفم میرسی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

من خودم خَيلي خونه پدرم راحت بودم اما وقتي با همسرم آشنا شدم تو بيست و هشت سالگي حس كردم يك دوست خَيلي نزديك پيدا كردم كه فقط با ازدواج مي تونم نگهش دارم و بدون اينكه هر روز باهاش صحبت كنم ديگه نمي تونم زندگي كنم

2706