2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا 😑

من الان یه لیوان شیر خوردم بچه میخواد شکممو پاره کنه اونقد لقد میزنه😂

حیف این لحظه ها نیس تجربش نکنی؟

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
2728

تجربه کردن اینایی که بهش میگی دردسر من میگم تجربه و هیجان جدید مگه زندگی الانمون دردسر نداره

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

بستگی به سن و شعورم داره یه دختر بیست ساله دوست داره ازاد باشه ولی یه دختر سی ساله دوست داره شوهر داشته باشه و ی خانم چهل ساله مطمینن دوست داره فرزند داشته باشه چون هم ممکنه دیمه نتونه بچه دار شه و هم برا اینده و پیریش خوبه یه هم درد و همراه و همیار داشته باشه

2738

خب شما نکن عزیزم مگه اجباری بالا سرته؟؟!!!

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
بستگی به سن و شعورم داره یه دختر بیست ساله دوست داره ازاد باشه ولی یه دختر سی ساله دوست داره شوهر دا ...

عه من بیست سالمه وعاشقه بچه هستم

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
2706