2726
عنوان

ي سوال دارم نياين بخورين منو

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا خب مذهبيا بيدارن برا نماز صبح جوابمو ميدن پرسيدن عيب نيست ندانستن عيب است

ربطی به بدبختی و اوکی بودن نداره 

اما اگر تو دنیا 313 نفر (که ممکنه این عدد برای ما قابل درک نباشه )که خداشناس واقعی باشن و به حقیقت دنیا پی برده باشن وجود داشته باشن امام زمان علیه السلام ظهور میکنن 

از طرفی انسانها با ظلم و گناه روز به روز دارن دنیارو جای خطرناک تری میکنن و این هم خودش باعث میشه که دست به دامن منجی میشن

اهل تسنن چ فرقه ای بودی

نمیدونممممم سمت هیچی نرفتم ترس داشتم مخصوصا الانا نمیدونم چمه یه چیزی کمه تو زندگیم دلم میخاد کتاب بخونم از مرگ اون دنیام ببینم چی میشم چرا دنیا اومد میشه فقط من نمیرم؟بعدش میگم اوف چی میگی دختر از پیامبراو اماما که بالاتر نیستی اونام رفتن

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
نمیدونممممم سمت هیچی نرفتم ترس داشتم مخصوصا الانا نمیدونم چمه یه چیزی کمه تو زندگیم دلم میخاد کتاب ب ...

زندگی بعد از مرگ ادامه داره 

وگرنه این دنیا خیلی مسخره میشه عزیزم

میشه بگو جز کدوم اهل تسننان پدرت اهل تسنن مالکی یا .. 🤔🤔

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
کلا میدونی به مرگ خیلی فک میکنم میگم اون دنیا چیه چرا این همه زندگی میکنم بزارم برم؟پس چرا زندگی میک ...

ایت سوال با یکم مطالعه جوابش به دست میاد عزیزم   دلیلش این خدا دو جهان ساخت یکی اخروی یکی دنیوی   موقع خلق انسان فرشته ها گفتن یا رب ما هر کدوم چندین هزار سال پرستشت کردیم  از اتش ساخته شدیم   این خلقه تو چیه که از خاکه و تو بهش میخوای لقبه اشرف مخلوقاتو بدی  خدا گفت روح من دردن انسان دمیده شده  (خدا ذره ای از علم خودشو به کوه داد  و کوه  فرو ریخت   به دریا داد و دریا خشک شد به اتش داد اتش خاکستر شد   به انسان داد و انسان حملش کرد )  اتفاقا ادم و حوا توی بهشت بودن یعنی دنیای اخروی اما ادم خطا کرد و کاره ممنوعه انجام داد خدا هم برای مجازات وارد این دنیای فانی کرد و بهش گفت از این پس نسله تو در اینجا هستند تا زمانی که  بمیرند و نزد من بیایند یعنی دنیای اخروی   توی این دنیا انسان فرصت داره خودشو اماده کنه  هر جی بیشتر خودتو اماده دنیای اخروی کنی اون دنیا جای قشنگ تری برات نگه داشته میشه (اینم تاریخچه اش که توی قرآن هست فدات شم)😘

بگو ی بار دیگه

جلسات امام شناسی استاد رائفی پور 

از زمان پیامبر از تو خود کتب اهل سنت دلیل میاره ک کدوم مذهب بعد از پیامبر برحقه 

فقط همه جلساتشو کامل گوش کن لطفا😜❤😁

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
2706