2737
2734
عنوان

ي سوال دارم نياين بخورين منو

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 107 پست
اینکه هنوز امام زمانی دنیا نیومده بخاد ظهور کنه🤷‍♀️

چرا به دنیا اومده حتی تاریخ تولدش و محل تولدش هم تو تاریخ هست  هست ولی غایبه یعنی ممکنه بین ماها باشه از جفتمون رد شده باشه اما خب ما که نمیدونیم حتییییی  ذکر شوه موهاشون فره و یه خال روی گونشون دارن و پوستشون سفیده     

😐😐😐فایلای امام شناسی استاد رائفی رو گوش کن از کتابای اهل سنت وجود منجی و امام زمان رو ثابت میکنه& ...

من چون بین شعیه و سنی بودم تو فامیل همیشه ترس و گریز داشتم 

از رین مذهب

گاهی انقدر از مرگ میترسم که به خدا میگم چرا ارامش ندارم

بیخیال

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو جنگای جهانی که وضعیت بدتر الان بود نیومدن پس حتما بدتر از اون موقع

يعني اونايي ك ارزو ميكنن خدا ظهورو نزديك كنه در واقع دارن ارزوي ب فنا رفتن جهان و خراب شدن همه چيو ميكنن؟

والا چند صد ساله وضع هي خوب و خراب ميشه حاكمان خوب و بد ميان و ميرن پس دقيقا وقت ظهور كي هست؟

باو وقتی ک همه مردم دنیا مردم چین افریقا امریکا همشون باهم بگن خدایا ما اشتباه کردیم نجاتمون بده 

میبینی ک فعلا نمیگن😐

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
2728
من چون بین شعیه و سنی بودم تو فامیل همیشه ترس و گریز داشتم  از رین مذهب گاهی انقدر از مرگ میت ...

چرا ؟ خب مذهب خودت رو انتخاب میکردی و طبق همون عمل میکردی دیگه کاری به بقیه فامیل و خانواده نداشتی 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
امام زمانو نمیدونم ولی الان مردم خیلی طمع پول دارن   وضع مزخرفه تعصبات بیجا و.....  اگه ...

اگه تا الان ظهور نکردن یعنی صلاح نیست چون همین خودمون که قران دستمونه تو کشور اسلامی هستیم   شاید اولین نفراتی باشین که جلو امام زمان اصلحه میگیریم

2738
چرا ؟ خب مذهب خودت رو انتخاب میکردی و طبق همون عمل میکردی دیگه کاری به بقیه فامیل و خانواده نداشتی&n ...

کلا میدونی به مرگ خیلی فک میکنم میگم اون دنیا چیه چرا این همه زندگی میکنم بزارم برم؟پس چرا زندگی میکنم🤷‍♀️خیلی سوالای دیگه

من اهل تسنن هستش مادرم پدرم شعیس تعجبم تو کتابای دینی دبیرستانم بود این اعتقاد ما عجیبه نشنیدین

من خوندم تو دبیرستان

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
ننننننننننننه اون وقت چرا اینطوری فکر می کنید دلیل خاصی داره

کتابی میشناسین از اون دنیا گفته باشخ؟؟؟من خیلی به مرگ فک میکنم

اگه تا الان ظهور نکردن یعنی صلاح نیست چون همین خودمون که قران دستمونه تو کشور اسلامی هستیم  &nb ...

درسته  حرفت  مسلمون بودن دلیل بر خوب بودن نیست   نمیدونم  شاید هنوز وقتش نیست یا هم اینکه یار های اما زمان  کامل نشدن 

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
من چون بین شعیه و سنی بودم تو فامیل همیشه ترس و گریز داشتم  از رین مذهب گاهی انقدر از مرگ میت ...

فقط گوش کن اعتقاد خودته 

اصلشو پیدا کن 

اون دنیا از تو سوال میکنن مذهبت چیه و چرا اینه نمیتونی بگی چون دین پدر مادرم بود انتخاب کردم هممون باید کامل تحقیق کنیم را هدرستشو پیدا کن واسه خودت 

مرگ ک ترس نداره😎😎😜

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
يعني اونايي ك ارزو ميكنن خدا ظهورو نزديك كنه در واقع دارن ارزوي ب فنا رفتن جهان و خراب شدن همه چيو م ...

نه عزیزم امام زمان با اخرو زمانی متفاوته   امام زمان وقتی میاد حکومتش شروع میشه عدالت میشه  و اونایی که مخالف امام زمانن برای مردم اشکار میشن چون مقابش وایمیستن و قصد جنگ دارن ولی امان زمان و سربازاش هستن    نگران نباش اخرو زمان چرا کره زمین کامل بهم میریزه اما ظهوره عاقا فرق داره

2706