2733
2734
اره یجورایی مجبور شده هرچنددددد بازم میتونسته نکنه.چون قبلا بهم ثابت کرده بود😕

درکش کن خانمی بهش بگومن بهت اعتماددارم میدونم دوباره اینکاروانجام نمیدی 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونقدرا بزرگ نیست.ولی من متنفرم از اون کار به شدتم بهش اعتماد دارم وواقعا سرقولاش هست.با این ک اون ...

یه فرصته مجدد چون انسان جایزالخطاست،وقتی هم که بهتون گفتن خودش یه پوئنه مثبته و لایق یه تلاش و فرصت مجدد رو دارن

روانشناس مملکت😍
بعد چیزی نمیگی بهش.منم مشکلم تو همین مایه است .بیشتر بخاطر قولش حالم بده.چون واقعا خوش قوله.نمیخام ب ...

من ازش قول نگرفتم راستش چون میدونستم وقتی پیشش میستم شاید بکشه ولی قسم میخوره میگه تو روز اصلا نمیکشم سخت بگیری چیزی درست نمی‌شه چون کاریه ک خیلی راحت میشه پنهانش کرد و یواشکی کشید

2731
شوهر من هم از مجردیش تفریحی میکشید هنوز بعد از ۱۴ سال زندگی پنهونی میکشه با اینکه میدونه من بشدت متن ...

یعنی منم بگذرم😕

مشکلم سیگار نیست مثالم سیگاره

از همه جنبه ای خوبه شوهرم.خیلی رو راسته باهام که حتی اگ کارخطلم بکنه بهم میگه.با این ک میدونست اگ بگه خیلیییی ناراحت میشم بازم گفت.

گفتم بهش😔

خودتو اذیت نکن الانم توراهی دارید احتمالا فشار خیال و مشکلات کاری بوده یکی بهش تعارف کرده اونم نتونسته مقاومت کنه حرص نخور بد بینم نشو همین که بهت گفته خوبه

ولی یه جوری نشون نده که برات مهم نبوده که عادتش بشه و رویه همیشگیش

الانم فقط به اون نی نی کوچولو فکر کن اون که بیاد خودش به خاطر سلامتشم شده دیگه محاله تکرار کنه می خواد نینی رو ببوسه و بغل کنه 

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
گفتم و میگم صب بهش بازم ولی خیلی ناراحت شدم 

بخاطرنی نی نازت ببخشش

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738
یه فرصته مجدد چون انسان جایزالخطاست،وقتی هم که بهتون گفتن خودش یه پوئنه مثبته و لایق یه تلاش و فرصت ...

امید وارم دیگ تکرار نشه چون اگ بشه واقعا دیگ برام بی اهمیت میشه و دیگ مثل قبل میدونم نمیتونم روش حساب کنم چون من خییییلی روش حساب میکنم

خودتو اذیت نکن الانم توراهی دارید احتمالا فشار خیال و مشکلات کاری بوده یکی بهش تعارف کرده اونم نتونس ...

سیگار نکشیده 

ولی امیدوارم تکرار نکنه دیگ چون من خودم بیشتر عذاب میکشم‌ک دیگ‌نمیتونم روش حساب کنم

نبخشم چیکار کنم😕 میبخشم.ولی دلم نمیخاد دیدم بهش عوض بشه

زیاد بهش فکرنکن 

2706