2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ترک سیگار به این آسونیا نیست عزیزم

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
تا قول سره چی باشه،البته من محردم ولی خوب تگربه دارم تو این موصوعات به وفور

اونقدرا بزرگ نیست.ولی من متنفرم از اون کار

به شدتم بهش اعتماد دارم وواقعا سرقولاش هست.با این ک اون کار خطا رو کرده ولی بازم بهم همه چیزو میگ و پنهونکاری ازم نداره

یعنی براتون دیگ مهم نیست کارش؟ ولش میکنید ب حال خودش

من باشم کاریش ندارم چون زیادبگی نروسمتش میره که حرصت دربیاد

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738

شوهر منم توعقد گفت ترک کردم ولی تک و توک میکشه بعد ک بهش گفتم گفت من سیگاری نیستم یوقتایی ۲ ماه نمیکشم ولی منکه هر روز پیشش نیستم ببینم ولی اکثرا وقتی میریم سفر میگه میطلبه😒

اونقدرا بزرگ نیست.ولی من متنفرم از اون کار به شدتم بهش اعتماد دارم وواقعا سرقولاش هست.با این ک اون ...

هیچی بهش میگم من بهت اعتماد کردم و رو قولت حساب کردم نمی دونم چرا این بار قولتو شکستی ولی اگه دوباره تکرار کنی ممکنه اعتمادمو توی زمینه های مهم ترم کلا از دست بدم و این اصلا خوب نیست پس خواهش می کنم یا بهم قول نده یا سر قولت بمون

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
ن بخاطر حرص در اوردن من اینکارو نکرده😕

خب عزیزم حتمانتونسته که زده زیرقولش سخت نگیر

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
شوهر منم توعقد گفت ترک کردم ولی تک و توک میکشه بعد ک بهش گفتم گفت من سیگاری نیستم یوقتایی ۲ ماه نمیک ...

بعد چیزی نمیگی بهش.منم مشکلم تو همین مایه است .بیشتر بخاطر قولش حالم بده.چون واقعا خوش قوله.نمیخام بی اعتماد بشم.من سخت اعتماد میکنم .ولی اعتمادم بره خودم داغون میشم اول 😕

شوهر من هم از مجردیش تفریحی میکشید هنوز بعد از ۱۴ سال زندگی پنهونی میکشه با اینکه میدونه من بشدت متنفرم از سیگار کشیدن.فکر میکنه نمیفهمم.من بروش نمیارم که پرو نشه واضحش کنه ولی اونم ول کن نیست😄

2706