2726
تاپیک قبل استارتر رو خوندم که کلی دارو داده به بچه که این خودش خطرناکه  بخاطر خودش و بچه اش به ...

تو میدونی نبردم دکتر

این بار چندمه میبرم

کاری از دستت برنمیاد بالا منبر نرو برام مطمئنن من خودم عقلم میرسه بچه باید دکتر بره و الانم از سر ناچاری تاپیک زدم وگرنه تا حالا۳بار دکتر بردم انقدر قضاوت نکن

تو میدونی نبردم دکتر این بار چندمه میبرم کاری از دستت برنمیاد بالا منبر نرو برام مطمئنن من خودم عق ...

باشه عزیزم هرجور دوست داری رفتار کن بیکارم حرص شما و بچت رو بخورم

انشالله خوب بشه زودتر

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خودمم مریض شدم همون موقع سرما خوردم فکر کنم دخترمم گرفت ولی هرچی دکتر میبردم میگفتن سرما خور ...

واکسن وقتی خوب اثر کنه تب میده ولی نه این حد؛؛در کل بچه تب دار خیلی سخته؛خدا واسه هیچ کس نخواد؛

اما مرز سه سالگی رو رد کنن مریضیاشون کنترلش بهتر میشه برای مادر

بروفن بده

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728
نمیدونم خودمم مریض شدم همون موقع سرما خوردم فکر کنم دخترمم گرفت ولی هرچی دکتر میبردم میگفتن سرما خور ...

وامگه براش شیاف نمیذاشتی واکسن طوری هس که تبش با استامینافون قابل کنترله اونم تا ۴۸ساعت تب میده ولی من برا بچم تو واکسن چهار ماهگیش تب پراکنده میداد تا پنج روز یعنی یه ساعتای مشخصی بچه تا پنج روز تب میکرد که با استامینافون کنترل میشد اصلا دکترم نبردمش تلفنی دکتر بهم گفت و راهنماییم کرد البته منتامیدیدم بچه داره داغ میشه زود استامینافون میدادم که دما بالانره چون اگه به تب برسه دیگه پایین اوردنش طول میکشه اسی هم اشتباه کرده باید چهار ساعت یه بار برا بچش شیاف میذاشت تا تب نکنه چون اگه دما بره بالا دیگه پایین اوردنش سخته من یکی از دوستام با همین روش چن روز تب بچش تو انفلوانزا رو کنترل کرد وقتی رفته بود دکتر گفته بود خیلی کار خوبی کردی وگرنه بچت تشنج میکرد چون بچش انتی بیوتیک هم مصرف میکرد و انتی بیوتیک اب بدن رو خشک میکنه وخودش باعث تب میشه  و یه دکتر بیشعور به بچش انتی بیوتیک زیادی تجویز کردهربود کلی بدبختی کشید ولی با همین شیاف تب بچه رو کنترل کرد

تو میدونی نبردم دکتر این بار چندمه میبرم کاری از دستت برنمیاد بالا منبر نرو برام مطمئنن من خودم عق ...

ببین آرامش خودتو حفظ کن؛همه بچه ها مریض میشن؛درضمن سعی کن ماسک بزنی چون این کوچولوها خیلی ناقل های خوبی هستن؛خودشون در حد سرماخوردگی ضعیف مریض می شن ولی واسه پدر مادر میشه کرونا؛

بخدا بچه ها ما ۴۰ درجه هم تب کردن؛هیچی نیست

وامگه براش شیاف نمیذاشتی واکسن طوری هس که تبش با استامینافون قابل کنترله اونم تا ۴۸ساعت تب میده ولی ...

چرا عزیزم شیاف میذاشتم پایین نمیومد 

نه با استامینوفن نه پروفن نه شیاف ، حتی دیکلوفناک میذاشتم باز سر ی ساعت میرفت بالا

استا خارجی هم خریدم اثر نداشت 

خیییییییلی واکسن وحشتناکی بود

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

خوشگله من ، مگه نمی گی دکترش بروفن داده؟؟؟ 

ما می دونیم ضرر دت ه دکترش نمیدونه؟؟؟؟ همون کاری که گفته رو بکن ، وقتی لرز داره پاشویه نکن 

شاید با اب خیلی خنک پاشویه کردی 

لباساشو کم کن ولی چون الان لرز داره یه روانداز دورش بنداز 

۳۸ اصلا بالا نیست ولی روی بچه ۳ ساله قطره استامینوفن هیچ اثری نداره عزیزم 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
خوشگله من ، مگه نمی گی دکترش بروفن داده؟؟؟  ما می دونیم ضرر دت ه دکترش نمیدونه؟؟؟؟ همون کاری ک ...

دکتر داده ولی اون موقع لرز نداش ک از دکتر بپرسم جدیدا لرز گرفته گفتم بپرسم خطرناک نباشه

دکتر داده ولی اون موقع لرز نداش ک از دکتر بپرسم جدیدا لرز گرفته گفتم بپرسم خطرناک نباشه

نه نیست اصلا 

کنترل کننده ی تبه خیلیم عالی بلافاصله میاره پایین

ببین به نظرم یه زنگ بزن به اورژانس بیمارستان داروهاش که دکتر تجویز کرده رو همه رو بگو، بگو فقط تب ولرز داره مشکل نداره پروفن بدم بعدش اگه گفتن نه تمام داروهای دکتر رو سر ساعت بهش بده بچت یه عفونت تو بدنش هس که بهش انتی بیوتیک داده تا وقتی دوره انتی بیوتیک تموم نشه و عفونت تموم نشه اون بچه تب میکنه تو باید فقط با استامینافون یا پروفن هرکدوم که دکترش داده تب رو کنترل کنی تا کم کم خوب شه استرس هم نداشته باش بعد دو سه روز انتی بیوتیک اثر میکنه و خوب میشه به شرط اینکه دارو رو به موقع بدی ازلحاظ پروفن هم نگران نباش برا بچه های بالای شش ماه قابل تجویز هس بدون که دکتر یه چیز میدونسته که به بچت داده تو فقط دارو هارو به خصوص انتی بیوتیک و تب بر رو سر ساعت بده  

سلام 😍😍 سلام 🌸🌸

اونایی که میخوان مادرنمونه بشن بهترین برنامه واستون پیشنهاد میکنم که متناسب سن وسال بچه _البوم رشد _نمودار رشد_ پیام مشاور_تبادل نظر بامادران هم سن وسال کودکتون _من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو بشید میتونید از لینک زیر دانلود کنید👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://gahvare.net/i/5ed172c88b159

2706