2737
2734
عنوان

نگران محمدم

1547 بازدید | 69 پست

وقتی داشت می خوابید همش میگفت از سر معده ام تا گلوم میسوزه حالم خوب نیست

دور از جون از وقتی تاپیک ۱۸سال عاشقی رو خوندم نگرانشم

تا الان بیدار موندم

میترسم بخوابم

چیکارکنم😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کاش ی دکتر میبردینش

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738
واای نگو چیکارکنم حالا

نه نگران نباش محض احتیاط گفتم ،چرا انقد استرس داری لگه خدایی نکرده مشکلی بود که نمیتونست بخوابه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
منم منم اسی دوراز جون شوهرت همش حس میکنم دور از جون شوهرم میخواد بمیره آخه یه خدابم دوستش ازشدیده بو ...

آخر حرفت متوجه نشدم

ولی دور از جونشون اینجوری نگو😢

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
بهش دادم ولی خوب نشد خوابید

عرق نعناع هم رفلاكس رو بدتر مى كنه و هم فشار خون رو بالا ميبره (دور از جون يعنى خطر سكته رو بيشتر مى كنه) عرق نعناع براى زمان معده درد و قلب درد خوب نيست... فقط براى روده درد (زمانيكه نفخ داريم) خوبه

مشكل ايشون هم احتمالاً رفلاكس بود (كه با عرق نعناع زدى بدترش كردى   ) نگران نباش

سكته يه آهيه و دمى كه ديگه بالا نمياد   (دور از جون همه عزيزان!)

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
نه نگران نباش محض احتیاط گفتم ،چرا انقد استرس داری لگه خدایی نکرده مشکلی بود که نمیتونست بخوابه

نه فقط همش میگفت از معده تا گلوم میسوزه منم بهش عرق نعنا دادم بعد خوابید خیلی حساس نشدم تا اینکه تو پربازدیدها اون تاپیک رو خوندم استرس گرفتم

عرق نعناع هم رفلاكس رو بدتر مى كنه و هم فشار خون رو بالا ميبره (دور از جون يعنى خطر سكته رو بيشتر مى ...

وااااای خدا😭😭😭😭😭

ترس نداره که،من نتونستم تاپیک هیجده سال عاشقیو بخونم چون همون خط اول گریم گرفت،اما خب میدونی که کائنات جذب کننده هستن،انرژی مثبت به خودت بده و با ذکر الا بذکرالله تطمین القلوب آرامشو به خودت برگردون،ناراخت نباس احتمالا معدش ریفلاکس داشته

روانشناس مملکت😍
2706