2703
2553
عنوان

کسی گوشواره سوزنی داره؟ گوشوار طلام گم شد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 30 پست

من گوشواره سوزنیامو نصفه شب تو خواب درمیارم میندازم کنار میخابم

دراز که میکشه ادم فرو میره پوشت گوش وگرنه بقیه اش اوکیه

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
اره ولی سوراخ گوش پر میشه

نه  

انشاالله به زودی طلای غیر سوزنیش رو بخری 

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حیف😞 ایشالا میخری دوباره

ایشالا

دیگه آقای شوهر آینده باید بگیره

😂😂😂😂بدبخت شد

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
قفل پشتشو شبا بیار جلو که نوکش مثله سوزن نباشه فرق دوتا عکس ببین

اها دیدم

عشقممممم مرسی

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
2714
نه    انشاالله به زودی طلای غیر سوزنیش رو بخری

خدا از دهنت بشنوه😍

خوبم عزیزم ممنون😍😍 خوب میونی حرص نمیخوری...من بودم یقه چاک میکردم😬😬😂😂😂

اره فعلا که خنثی هستم😂

ولی شاید اگه از پول خودم خریده بودم، حرص میخوردم نمیدونم والا

2706