2733
2734
عنوان

به خدا کم آوردم پسرم نه ماهشه، هنوز هفت صبح میخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 98 پست
بچه ت مثل منه ساعت بدنشو واسه امریکا تنظیم کردن 😬

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

اخی چ خوشمزه نشسته خدا صبرت بده روزا هی باری کن باهاش اینور اونور بندازش بالا پایینش کن ایقد خستش کن شب بخوابه وای هیچی مث خواب شب نمیشه اونحوری ادم کسله واقعابچه بد اروم سخته ای خواهرم خونه ما میوند باید کل خونه خاموشی میزد تا توو گهواره شس ماهش بود بخوابه جررمون داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه این راه ها رو رفتم،امشب نزاشتم بخوابه بهش داروی خواب هم دادم هییییچ اثر نکرد دو ساعت خوابید و بی ...

زود خوابوندیش فکر کنم بیشتر باید بیدار نگهش میداشتی و اینکه با یه بار درست نمیشه چند روز تکرار کنید عادت میشه 

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
عزیزم ساعت چندشیرمیدی؟ 

شیر خشکی هستش، باید شیر بخوره و بخوابه حالا هر ساعتی که شد

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
2731
زود خوابوندیش فکر کنم بیشتر باید بیدار نگهش میداشتی و اینکه با یه بار درست نمیشه چند روز تکرار کنید ...

هر ساعتی بخوابونم دو ساعت بعدش بیداره واقعا کم آوردم

کسی رو هم ندارم حداقل کمکم باشه ، پدر و مادرم باهام ارتباط ندارن، از هم جدا شدن هر کدوم پی زندگی خودشونند

منم از بس دخترم بیدار میشه خواب مرده شدم تصمیم گرفتم دیگه اصا نخوابم

مگه میشه

ای بخورمش من که ۳ساله کارمه عزیزم😀😂

چرا؟سه ساله که باید بخوابه

2738
عزیزم الهی بمیرم دلم کباب شد برات خیلی سخته تحمل کن چاره نداری

ممنون عزیزم

بچه دیگه هم داشتی؟

نه فقط یه دونه    دوسال تمام بیدار موندم صبح ساعت شیش نیم هفت مردا ماشینشونو روشن میکردن گرم شه برن سرکار من بیدار بودم کم کم ساعت هشت اینا میخوابید بچه ام با یادآوریش سردردشدم  چه زندگی داشتم عه عه مثل بیمارا شده بودم . خوب شده الان یازده دوازده میخابه 

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱
وقتی خوابید شما ه همه برقا رو خاموش کنید حتی چراغ خواب تاریکی محض بیدارم شد محلش نذار خودت بزن به خو ...

همین کار رو میکنم اولش تو خواب به شدت گریه میکنه بعد دیگه بیدار میشه و راه میفته

من خواهرم دوران نوزادی خیلیی مارو اذیت کرد هم رفلاکس شدید و هم آلرژی شدید داشت همیشه به خاطر آلرژیش سرماخورده بود و جیغ میزد و گریه میکرد و تا دوسالگی هم همینطور بود و شبا تا ساعت 4 و5 بیدار نیموند و وقتی میخوابید هم لخاطر مشکل معده جیغ میزد و بیدار میشد تو چهار ماهگی اندوسکوپی شد و  6 ماهگی تست مواد غذایی هم روی دستش انجام شد که تازه فهمیدیم مشکل چیه و واقعا رعایت کردیم بعدش که خب اذیت کردناش کمتر شد واقعا . الان خدا رو شکر بزرگ شده و کلاس اوله و خانمی شده  برای خودش واقعا خیلییی سخته وآدم اذیت میشه ولی خب میگذره انش الله خدا به شما مامان مهربون هم انرژی بالا و سلامتی بده برای نگهداری از پسر کوچولوت.😘😘

2706