2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر جور تونستم دعا کردم ولی خدا بازم مادرمو ازم گرفت هفت روزه ندارمش 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
2731
بستگي داره چي باشه حاجت هاي دنيايي و مادي توسل به امام جواد(ع) حاجتهاي ديكه چله زيارت عاشورا يا نذ ...

شما خودتون حاجت گرفتین؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

کمک کردن به آدمای نیازمند ام خیلی تاثیر داره مثلا به عنوان نذر میتونید اینکارو انجام بدید 

و یه چیزیم در نظر بگیرید خدا خودش می‌دونه کی مناسب ترین وقت برای هر اتفاقیه 

من هر جور تونستم دعا کردم ولی خدا بازم مادرمو ازم گرفت هفت روزه ندارمش 

😭😭😭😭😭😭

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
2738
خدا حاجت غیر ممکن منو جوری داد که خودم تو شوکم واقعا معجزه شد البته دعا کردم سوره یاسین سوره حمد ذکر ...

من میخام ب عشقم برسم میدونی چی باید بخونم؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
بستگي داره چي باشه حاجت هاي دنيايي و مادي توسل به امام جواد(ع) حاجتهاي ديكه چله زيارت عاشورا يا نذ ...

من میخام ب عشقم برسم چی؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
سوره حمد دائم ورد زبونت باشه سجده کن در حالت سجده از خدا بخواه

تاحالاکسیودیدین ک حاجت گرفته باشه؟

2706