2737
2734
عنوان

رفتم منت شوهرمو کشیدم کار خوبی کردم یا ن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 79 پست
کددم بیشعوری عروسک جهاز میبره اخه

البته بلا نسبت عزیزم چون مادرم برای من چندتا عروسک  خرسی بزرگ خرید

برای حاجت دلم صلوات میفرستید انشالله حاجتروایی ههمون🙏🙏🙏🙏کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه
رفتم منت کشی دیگه ینی طرف مامانشو گرف

این فکرو نکن.من در این موضوع حق را به شما میدم.ولی حتما گفته مادرم بزرگتره و احترامش واجب. هرچند هم من فکر میکنم تو دلش حق به شما (خانمش)میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اشتباه بوده 😭فک کردم تقصیر من بود

واا ابجی تو زندگیتو میکشی اینجا که بگن اشتباه بوده یانه؟ بعدم بری باز بحث کنی باشوهرت؟ فک میکنی اینجا جواب درست چیه؟ اینکه همه غرور دارن ومیگن نه نباید منت کشی میکردی نه و...؟

2731
2738
اولین بار میشنوم ولی کار بدی کردی منت کشی کردی این.کارا ادم ها رو پررو میکنه

آخه من فک کردم ب حرف شوهرم فک کردم واقعن من ب خودم گرفتم

آخه مادر شوهرم با حالت مسخره کردن دختره میگف ک خواهرشوهر خنگولم گف الان میدن همه  

نمیدونم والا گف الان همه میدن خوب کردم رفتم منت کشی

توهمدباید محترمانه می گفتی والا عروسک جهازنیست هرکی هرچی رو مد میکنه همه نباید تایید کنن 

زندگانی رسیدن به نگاهیست که ازحادثه عشق تَر است..  
البته بلا نسبت عزیزم چون مادرم برای من چندتا عروسک  خرسی بزرگ خرید

بلانسبت شما اما اصولا کسی عروسک نمیبره ک بخوان تیکه بندازن

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
😡😡😡

دووور از جون شماااا

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
2706