2733
2734
عنوان

رفتم منت شوهرمو کشیدم کار خوبی کردم یا ن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 79 پست
چه جالب من ک نشنیده بودم تاحالا😑

من دفاع نمیکنم که عروسک جز جهاز هست یا نیست. من الات خودم یه خونه کامل عروسک دارم .تمام عروسک هام هم بردم تو خونه خودم. درسته عروسک جز جهیزیه نیست ولی عروسک هایی که قبلا خریدم و بهشون عادت دارم همراه خودم بردم.(البته حرکت مادرشوهر استارتر و شوهرشو نمی پسندم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم والا گف الان همه میدن خوب کردم رفتم منت کشی

میگفتی ماماجون من عروسک بازیام و کردم 

الانم که تو زندگیه پسرتونم اینقدر بزرگ شدم که به جای عروسک بازی بتونم زندگی رو اداره کنم 

وبچم رو تربیت کنم

عروسک مال این بچه مچه هاست

والا.همينو بگو.نهايت يه عروسك زمان بچگيش رو نه اينكه بره عروسك بخره براي جهازش.داره ميره مهد كودك يا ...

عروسک به عنوان جهاز نه ولی عروسکهایی که از قبل تو خونه داشته و مربوط به زمان بچگی نوجونی و جوونیش بوده میتونه با خودش ببره(

2738

منت کشی کردی خو کارت اشتباه بوده. بعدم نباس بیایی بگی که. الا همه هم بگن اشتباهه میخوای بری چکارکنی؟ زندگیتو بکن این چیزا رو ول کن بچسب به زندگیت اینجا یکی شاید دلش پرباشه یه چیزی بگه رو توتأثیربذاره. 😘

نمیدونم والا گف الان همه میدن خوب کردم رفتم منت کشی

خب شاید بی منطور گفته اخه عروسک روو جهاز مگه بچس یا دختر مجرد عروسک داشته باشه زنی ک داره خونه شوهر میره بنظرم شوهرتم بدبخت تخسیری نداسته گیردادی بهش اگه مادرشوهرت روو منظور گفته بود باید میگفتی رفتن واسه پسرشون بچه گرفتن من جای عروسک وسایل ضروری داشتم وگرنه جای جهاز بابام کارخونه عروسک سازی بهم میداد

2706