2737
2734
عنوان

خواهش میکنم ازتون دیگه تاپیک دیوار نزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 28 پست

ازاین ب بعد باید گوشی شوهرو چک کنیم ک تو دیوار کفش سرچ نکرده باشه خخخخ

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😔☹چه روزگار بدی داریم کرونام کمه باید سنگ بباره اخه این وضعشه😭😭

همینه دیگه آیه قرانه هر بدی که به شما میرسد از سوی خودتان است

لطفا برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه یا الله بگید❤
وای من رفتم دیدم چه خبره؟برید همه گزارش بزنید محتوای نامناسب بعد توضیح بدید این دیوار از خواب خرگوشی ...

خدا کنه جمع شه فقققط 

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  
2738
چرا حست به شوهرت بد بشه بیخیال بابا  هیچ مردی نمیاد عطر 600هزارتومنی رو با یه نخ سیگار خراب ک ...

مثال خوبی زدی البته شوهر منم اونطوری نیستااا ولی خب واقعا اعصابم خورد شد 

نمنه شده؟🤔

تاپیک منو بخون اخری

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.

خاک تو سرشون کنن گرگای نجس 

جدیدا تو سایت دیوار کفش برای فروش میزارن که در واقع یه رمز  کفش یعنی زن و جعبه یعنی مکان  ...

الان یه عده میان میگن 

وااااا تنه خودشه  

زندگیه خودشه

هرکس ازاده هرجور میخواد باشه 

لطفا سرتون تو کار خودتون باشه 😀😀😀😀😀

وای من رفتم دیدم چه خبره؟برید همه گزارش بزنید محتوای نامناسب بعد توضیح بدید این دیوار از خواب خرگوشی ...

دیوارخودشو به خواب زده، من احساس میکنم بعضی از مزاحمااز کارکنای خودشن...اون موقع نمیدونستم یه آگهی دادم هنوز بالا نرفته صد نفر مزاحم شدن گزارشم که زدم عکس آگهی خودمو که یه عکس معمولی بود برداشت به جای اینکه طرفو بلاک کنه.