2726

آدم اعصابش خورد میشه خب نسبت ب شوهرش حس بدی پیدا می‌کنه خواهشا نزنید دوستان 

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی شده مگه من چنتا تاپیکشو دیدم ولی متوجه نشدم!

لطفا بیاین تاپیک اخرم بی خابی کم بود ترس کرونا هم اضاف شد،لطفاااا

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
متوجه نشدم چی شد. کسی از دیوار آگهی بده نسبت به شوهرش حس بدی داره ؟یعنی چی؟؟

تو دیوار آگهی کفش میذارن ینی رابطه میخوان مثلا میگن نیازمند کفش ینی همون ...

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  

کلا تو نی نی سایت تا .....ن یه چیزی رو در نیارن ول کن نمیشن یه روز مومو یه روز دیوار .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
متوجه نشدم چی شد. کسی از دیوار آگهی بده نسبت به شوهرش حس بدی داره ؟یعنی چی؟؟

جدیدا تو سایت دیوار کفش برای فروش میزارن که در واقع یه رمز 

کفش یعنی زن و جعبه یعنی مکان 

تن فروشی میکنن تو سایت دیوار 

واقعا متاسفم واسه اینجور آدما ک به دیوار هم رحم نمیکنن خاک تو سرشون 

وای خدا 🙄🙄🙄حالا یکی بخواد کفش بخره واقعا به فنا میره که

برادر خود منم از روز اول کلا کارش همین کفش میفروشه تو دیوار البته کفش واقعی 😂😂😂😂😂😂

حالا بیا به بقیه ثابت کن واقعا تو کار کفش بوده ،😂😂😂😂

دوستم گفت کفشامو اگهی کردم مرد بوده که زنگ زده 🥴 هنگ کرده بود پس قضیه اینه

بله متاسفانه 

2706