2737
2734

لطفا هر کی فرشش کرم نسگافه ای یا حدودا قهوه ای روشن و بژ و ایناست بگه مبلش چه رنگیه ؟

فرشم گلای ابی فیروزه ای داره بد نمیشه با اونا ست کنم؟

هنر اگر چه نان 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

رنگ زمینه فرشت توی اون بازه ی رنگی بگیر مثلا روشنترینش. فیروزه ای برای مبل خیلی خونه ات رو کوچیک می کنه و تو چشم هست. فوقش از کوسن و شال مبلی استفاده کن که داخلش فیروزه ای و سبز داره

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
بچه هاکسی میدونه فرش ۱۲۰۰شونه ۱۲متری الان چقدره؟

۱۲۰۰ شونه که خیلی گرونه . ما از اشنا ۱۰۰۰ شونه ۹ پتری با ۵۰۰ تومن تخفیف خریدیم ۳ تومن چند ماه پیش

هنر اگر چه نان 
2738
وسوسه ام نکن . خودم عاشقشم میدونم خیلی قشنگه  ولی به قول بابام حوصله داری هر روز تمیزش کنی؟&nb ...

من 10 سال پیش مبل راحتی سفید خریدم 

تازه خراب شده 

میخام بازم چستر سفید بخرم با کوسن های نقره ای 

chica ام 
رنگ زمینه فرشت توی اون بازه ی رنگی بگیر. فیروزه ای برای مبل خیلی خونه ات رو کوچیک می کنه و تو چشم هس ...

میترسم خونه تکراری و خسته کننده بشه . فرشم تو مشخصاتش زمینش فیلیه ولی نسکافه ای روشن بنظر میاد بیشتر . اکثر جاهاش کرم نسکافه ایه گفتم ابی ی زره اروم تر کنه 

طوسی دوس دارم ولی ضایع نیس کنار کرم؟ قشنگ میشه؟

هنر اگر چه نان 
2706