2737
2739
عنوان

شما موافق کار کردن زن بیرون از خانه هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2598 بازدید | 87 پست

ب نظر من نمیشه نسخه پیچید‌.همه چیز ب مدل زندگی برمیگرده.یکی وقتی شرایط مالی شوهرش خوبه،هرچی بخاد تامینه،هرچی دلش میخواد میخره،بهترین سفرهارو میره،خب مگه دیوونست ک کار کنه؟ ب جاش می‌ره باشگاه ب اندامش میرسه و فیلم میبینه و کلی تفریح دیگه.ک سرش گرم کار نشه شوهرش ک همه چیز تمامه رو ازدست بده.واقعیته قبول کنید.

ولی کسی ک شرایط مالیشون معمولی یا پایینه خب چرا کار نکنه؟ ک دلش چیزای ک میخاد رو برای خودش و بچش با کمک شوهرش فراهم کنه؟و دق نکنه تو خونه.همه چیز بستگی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کارمندم نامزدم عسلویه هست دوهفته اونجاس یه هفته میاد شیراز(تو خونه هیچ کار خاصی ندارم چون اشپزی بلد نیستم واسه تنیز کردن خونه هم اخرهفته یه نفر میاد تمییز میکنه).البته کسی که بیرون کار میکنه خسته میشه دیگه به کارای خونه سخت میرسه

2731

عزیزم کاش سستی خودتونو بحساب باقی خانوما نذارید.. واقعا وقتی تقسیم کار باشه هیچ سختی ای نداره بلکه رضایت از زندگی هم بشدت بالا میره..به شرطیکه تقسیم کار باشه نه که ادم خسته میاد خونه بشینه همه کارای خونه روهم بکنه

ب نظر من نمیشه نسخه پیچید‌.همه چیز ب مدل زندگی برمیگرده.یکی وقتی شرایط مالی شوهرش خوبه،هرچی بخاد تام ...

من اوضاع مالی شوهرم خوبه همه چیز برام فراهمه ولی عاشق کار کردن هستم

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
2738
عزیزم کاش سستی خودتونو بحساب باقی خانوما نذارید.. واقعا وقتی تقسیم کار باشه هیچ سختی ای نداره بلکه ر ...

سستی نیس گلم بستگی ب حساس بودن شوهر ادمم داره هر کی ی جوریه دیگ 

صآحب ضربانه قلبمــــ♥ــی حضرت یار💋💋💋♥♥♥
من کارمندم نامزدم عسلویه هست دوهفته اونجاس یه هفته میاد شیراز(تو خونه هیچ کار خاصی ندارم چون اشپزی ب ...

منم دقیقا کارگر میگیرم برای تمیزی خونه...

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
یعنی خانومای خانه دار اعتماد بنفس ندارن؟ بنظرم خانومایی که اعتماد ب نفس و جذابیتشون صفره سعی میکنن ب ...

يا ابلفضل 😂

حالا يه كم هم سليقه ايه!

البته كه وقتى پاى حق و حقوق كه وسط بياد دست و بال شاغلها بازتره براى احقاق حقشون

اما خوب عوضش خانمهاى خونه دار هم فوقش يه كم كوتاه ميان اما سنگر خونه رو خالى نمى كنند براى دشمن يا رقيب! 😄😎

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2706