2726
عنوان

شما موافق کار کردن زن بیرون از خانه هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2570 بازدید | 87 پست
خانومای خونه دار بنظر من با جذبه و خاص هستن

چون هر کسی جرات نداره بهشون دستور بده که خانوم فلانی برو فلان کارو انجام بده😑😑😑وای ک متنفرم از کار

صآحب ضربانه قلبمــــ♥ــی حضرت یار💋💋💋♥♥♥
خانومای خونه دار بنظر من با جذبه و خاص هستن

سلیقه ایه عزیزم

به نطرم برای آقایون هم خانومای شاغل و پر از اعتماد به نفس جذابتر هستن

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که خیلی راضی ام که شاغلم

همیشه بهترین چیزا رو واسه خودم میخرم

هیچ وقت نشده دلم یک چیزی بخواد و نداشته باشم

خونه به نام خودم خریدم

کلی هم طلا خریدم با پس اندازم

کلا شاغل بودن خیلی خوبه

همسرمم البته کمک زیادی بهم میکنه توی خونه

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2728
سلیقه ایه عزیزم به نطرم برای آقایون هم خانومای شاغل و پر از اعتماد به نفس جذابتر هستن

یعنی خانومای خانه دار اعتماد بنفس ندارن؟ بنظرم خانومایی که اعتماد ب نفس و جذابیتشون صفره سعی میکنن با کسب درامد و اشتغال ذره ای اعتماد بنفس کسب کنن در صورتی که خانومای خانه دار سرشار از انرژی وحذابیت هستن واسه شوهراشون

احساس نیاز ووابستگی یعنی پایان ازادی و محدودیت زنی که شاغله نه به کسی اونقدرا وابسته است نه نیازمند قوی و  متکی به نفسه از زمان قدیم هم نود درصد خانما توی روستاها کار میکردن جمعیت اغلب ایران روستایی بود این مدل زن فقط ملکه متعلق به عصر حرمسراهاست وگرنه کار جوهر انسانه زن ومردم نداره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
یعنی خانومای خانه دار اعتماد بنفس ندارن؟ بنظرم خانومایی که اعتماد ب نفس و جذابیتشون صفره سعی میکنن ب ...

به نظر من اصلا ربطی نداره و دیگه دوره ی این حرفا گذشته

همه چیزهای زندگی مشترکه...درامد و کار منزل مشترکه...این خیلی عالیه.....اون قدیم بود که مرد موظف بود کار کنه و زن بشینه تو خونه بشوره و بسابه و بپزه

جدیدا هم یه باشگاه رفتن و کلاس موسیقی رفتن برای خانوما شده نشانه رسیدگی به خودشون😁

اینکه یه خانوم حضور فعال تو جامعه داشته باشه همه جوره عالیه

به نظر من اصلا ربطی نداره و دیگه دوره ی این حرفا گذشته همه چیزهای زندگی مشترکه...درامد و کار منزل م ...

زندگی مشترکی ک زن و مرد صبح تا شب سرکار باشن شبم خسته و کوفته بیافتن ب چ دردی میخوره واقعا

احساس نیاز ووابستگی یعنی پایان ازادی و محدودیت زنی که شاغله نه به کسی اونقدرا وابسته است نه نیازمند ...

این کارو خانوما تو خونه میتونن انجام بدن واسه زندگیشون بنظر گن زن که بیرون از خونه کار کنه زندگیش لنگه

زندگی مشترکی ک زن و مرد صبح تا شب سرکار باشن شبم خسته و کوفته بیافتن ب چ دردی میخوره واقعا

چرا خسته و کوفته؟🤔

با برنامه ریزی درست همه این مشکلا حل میشه

خوبی هایی که شاغل بودن یه خانوم برای خودش و خانوادش داره به بدی هاش غالبه

این کارو خانوما تو خونه میتونن انجام بدن واسه زندگیشون بنظر گن زن که بیرون از خونه کار کنه زندگیش لن ...

خداییش از اینکه زنی خودشو فقط متعلق به خونه بودن و شستن و پختن و بچه داری ببینه راضی هستین؟

من شاغل بودم الان با وجود بچه و کرونا خونه ام...دارم دیوونه میشم

خیلی وحشتناکه برام

به نظر من اصلا ربطی نداره و دیگه دوره ی این حرفا گذشته همه چیزهای زندگی مشترکه...درامد و کار منزل م ...

پس بنطر شما رسیدگی چ معنی میده ؟ 

رسیدگی یعنی هر روز برن تو جامعه ای که بعضی مرداش ب دختر خودشونم رحم نمیکنن باهاشون همکار بشن

2706