2737
2739
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه روز اول که اومد خاستگاری کار نداشته؟پس چه جوری زنش شدی؟اصلا چرا تو سن کم ازدواج کردی؟عزیزم شما الان باید پیش دانشگاهی میبودی خودتو اماده میکردی واس کنکور

گیر عجب زبون نفهمی افتادی

اخه چجوری دلش میاد بهت فوش میده

اخه کسی که هرشب تو بغل هم کنار هم میخابین چجوری همچین حرف زشتی میزنه بهت

فقط میتونم واست دعا کنم گلم

2728

چه زود بچه دارشدی .پدر نداری ََهم اینکه شغل نداری .با بچه کوچیک .جدانشی بهتره حداقل نون شب داری .پیش بچه هستی .مستاجرنیستی .بیرون کارنیست اونم برای ادم بچه دار .به مشکل میخوری ..یا باید ازبچه ات بگذری بدی بهش یا باهاش بسازی .هیچ مادری نمی تونه ازبچه اش بگذره .

خوب اگه دوسش داری پس برین مشاورر

نمیره 

اگه تو یه ساختمون نبودیم خانوادش دخالت نمیکردن خیلی بدن آرزوی مرگ پدر مادرشو دارم خیلی دخالت میکنن بقران خیلی نفهمن ازم توقع یه زن 50سالرو دارن

مگه روز اول که اومد خاستگاری کار نداشته؟پس چه جوری زنش شدی؟اصلا چرا تو سن کم ازدواج کردی؟عزیزم شما ا ...

پدرو مادرم به زور دادن زندگیمو تباه کردن خدا لعنتشون کنه تو12سالگی شوهرم دادن بقرآن هیچ چی از زن بودن نمیدونستم حسرت درس خوندن جوونی کردنو دارم اگه جدابشم یه اسمم میشه دوتا از بچم میگزرم اما بفکر ایندشم اگه باخودم باشه آینده خودمم تباه تر ازاین میشه

2738

[QUOTE=160894182]نمیره  اگه تو یه ساختمون نبودیم خانوادش دخالت نمیکردن خیلی بدن آرزوی مرگ پدر مادرشو دارم خیلی ...[/QUOTE سنتم کمه من بیست وسه سالمه اصن سیاست ندارم تو که خیلی کوچیکتری خودت برو مشاور ببین نظرش چیه یه راهکار میده

توروخدا بريد مشاوره نذار بدتر از اين بشه اوضاعتون

اينجور مسائل خيلي زياد شده

ميدونم خيلي اذيت ميشي اما زود جا نزن برو مشاوره 

منم مشكلم تقريبا شبيه ب توعه با اين تفاوت ك من ٢٤سالمه و ٢ماهه عقدم 

💙عضو گروه آبی تاپیک بامدادخمار💙                                      برای تغییر هیچ زمانی دیر نیست💪
بچه را میخای بدی شوهرت؟اخه بد تربیت میکنه؟حرفای زشت یاد میگیره.

از پدرش چی دیدم ازاینم ببینم مادرم اخلاقش بده جداشم سکته میکنه جدانشم خودم تباهم نیترسم دخترم بزرگ شد ازم متنفر بشه از یه طرفی خیلیها وابسته شوهرمم دوسشم دارم اما درس نمیشه

2706