2726
عنوان

هرشب فکرمیکنم توخواب سکته میکنم:_(

483 بازدید | 31 پست

این فکر مثل خوره افتاده به جونم ازوقتی کرونا اومد خیلی مشکلات داشتم واسترس بعدشم که بابام مریض شدوکلی استرس بهم اضافه شد حالا هرشب که میخام بخابم بچه هامونگاه میکنم فکرمیکنم توخواب سکته میکنم میمیرم بهم نخندینا ولی هرشب باترس میخابم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

همش باخودم میگم من یه شب توخواب میمیرم بعدمیشینم واسه بچه هام غصه میخورم 😔

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم حق داری والا ..فشارروحی زیادشده و فشار های دیگه هم روش ..

من خودم مشکل قلبی دارم هر شب قبل خواب حس میکنم اخرین شبمه 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

عزیزم این افکار منفی رو از خودت دور کن

قبل خواب واسه فردات برنامه بچین که واسه بچه هات وقت بزاری

باخودت بگو من حالاحالاها هستم وکنار بچه هامم

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏

خيليا تو كرونا دچار استرس مشابه شما حتي بدتر شدن

كلا عزيز دلم تو روزهاي عادي هم ممكنه هراتفاقي براي ما آدما بيفته

شما رعايتتو بكن

ذكر بگو وقتي افكار مياد سراغت

هيچي نميشه

كرونا بزودي حل ميشه يا باواكسن يا خودش ضعيف ميشه اما اينطوري شما ديوونه ميشي و آثارش تا آخرعمر ميمونه 

عمر آدم دست خداست ربطي هم به كرونا نداره

بخدا دست خودم نیس شاید چون این مدت بیماری بابام همش بیمارستان بودم وخبرمرگ میرشنیدم ودیدم رو م تاثیرگذاشته 

بلکه جای من باشی 

آنقدر استرس داشتم از کرونا ... همه نگران استرس و ناراحتی من بودند اما حالا..  با خود کرونا زیر یک سقفم ،جلوی اتاق پشت در خوابیدم اگه حال شوهرم بد شد بفهمم .. بد تر از همه اینکه سه تا بچه هام پیشم هستند 

درطول روز خوبم فقط وقت خواب که میشه میادسراغم به شوهرم میگم برام قرص قلب بگیرمیگه مشکلی نداری دیوونه شدی

اينكه ميگم عمر دست خداست نه كرونا يه حقيقته كه بچشم ديدم مريض كرونايي كه درواقع كامل ريه ها سفيد و قلب در حال ايستادن مدت يك روز برگشت الانم صاف و سالمه،اونوقت همراه تخت بغل تو راه تصادف كرد مرد

2706