2703
2553
عنوان

میدونستین جنین از هفته ده ادرار میکنه؟ 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 33 پست
😍😍😍 واسه همینه جیشدونت زود زود پرمیشه هی باید بری دشویی ننه 😋 خدا جوجوتو نگه داره الهی 

پر شدنه جیشدونه مادر بخاطره فشار جنین به مثانس😐

از جیشدونه جنین به جیشدونه مادر راه نیس که 😐

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون بچه تا اون توعه مواد زاید بدنش از طریق بند ناف دفع میشخ احتیاجی ب ادرار کردن نداره

نه من شنیدم حتی دشوییه خودشم میخوره

پس ات اشغالایه زایمان از کجا میان؟

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2456
آره عزیزم. تو جیشش😂 خیلی ام تمیزه. 

🙈 نمیدانسنتم زن داداسم حامله اس 6 ماهشه هی میره دشویی گفتم نینی اومدنی چراغونی میکنم تا توبیای قربونی و اتیش بازی و ابشاز و باندارم میزارم اهنگ پسر کل محل بترکه بعد گفتم شیرینی بدیم و اینا از زیر قران ردتون کنم گفن نه گناهه کثیفیم 😯 غسل نداریم که گفتم عههه گفت اره گفتم هان 😯اهان چرا کثیفن ؟

2714
😍😍😍 واسه همینه جیشدونت زود زود پرمیشه هی باید بری دشویی ننه 😋 خدا جوجوتو نگه داره الهی 

مررسی عزیزدلمم 😍ن اون واسه فشار رحم به مثانه س وای من پدرم دراومد از دسشویی کردن

وای من هفته ۲۹ ام یه پام خونس یه پام دستشویی😭😭

ربطی نداره ، ادرار بچه مقدارش خیلی کمه و داخل کیسه ی آب خودش ادرار میکنه  ، ربطی به مثانه ی شما نداره🙄🥴😕

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
توکیسه دور خودش 😂

بعد اون کلا پر بشه بچه تو شاش استغفرالله 😐 همون بهتر که بچه دار نشم 😂

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
اب دور جنین مخلوطی از ادرار ایشون هست تو ۸ماهگی هم میبینه تشخیص شب و روز میده و صداها اطرافیان تشخیص ...

اره کلا هی اب رو میخوره دوباره ادرار میکنه دوباره میخوره

نه عزیزم ادرار میاد تو کیسه آب و دوباره جنین از همون میبلعه بدون هیچ مشکلی. کار خدا خیلی پیچیده س. سرچ کنین میبینین

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
2706