2733
2734
عنوان

شما چگونه برنامه ریزی شده اید

123 بازدید | 2 پست

همه ما در سطح ناخودآگاه برنامه ریزی شده ایم، تا افکار، باورها و رفتاری به شیوه فعلی مان ازخودمان بروز دهیم.عوامل زیادی، شامل چیزهایی که دیگران به ما میگویند، چیزهایی که خودمان آنها را به خودمان میگوییم و تمام تجارب زندگی، چه خوب و چه بد، بر این برنامه ریزی تأثیرمیگذارند. برخی از ما طوری برنامه ریزی شده ایم که به راحتی شاد میشویم و به موفقیت دست پیدا کنیم در صورتی که سایرین، که اکثریت جامعه هستند، برنامه ریزیشان به صورتی است که زندگی را برای آنها سخت میکند.خبر بد این است که اگر به صورت فعالانه، برنامه ریزی خودمان را تغییر ندهیم، تواناییهای بالقوه مان نابود میشود و زندگیمان با ترسها، ناامنی ها، محدودیتهای گذشته مان محدود میشود. ما باید با تمرکز بر کارهایی که اشتباه انجام میدهیم که موجب احساس گناه، ناکافی بودن و لایق موفقیت نبودن میشود، برنامه ریزی برای یک زندگی معمولی را متوقف کنیم.خبر خوب این است که هر وقت که بخواهیم، میتوانیم برنامه ریزیمان را تغییر دهیم و بهبود ببخشیم. ما میتوانیم برنامه ریزیمان را تغییر دهیم تا بر ترسها، ناامنیها، عادات بد و یا هر باور و رفتار محدودکنندهای که هم اکنون داریم، غلبه کنیم، تا به این ترتیب بتوانیم به همان اندازه که میخواهیم و در هر زمینه ای که میخواهیم، موفق باشیم.شما میتوانید با استفاده از تلقین، خودتان را به شکلی که میخواهید برنامه ریزی کنید و به راحتی با تکرار اینکه به خودتان بگویید چه کسی میخواهید باشید، به چه چیزهایی میخواهید دست پیدا کنید و چگونه میخواهید به آنها دست پیدا کنید، در هر کاری که میکنید، اعتماد به نفس داشته باشید و به موفقیت دست پیدا کنید. با تکرار کافی، ضمیر ناخودآگاه شما باور به آنچه رامیگویید شروع میکند و بر اساس آن عمل میکند و در نهایت آن را به واقعیت تبدیل میکند.به نوشته در آوردن تلقین هایتان بر روی کاغذ به شما این امکان را میدهد تا برنامه ریزی ذهنی جدیدی را انتخاب کنید که شما را در جهت دستیابی به شرایط مطلوب و یا حالت ذهنی رؤیایی تان بر میانگیزاند. تکرار مداوم یک تلقین به پذیرفتن آن توسط ذهن شما می انجامد، که نتیجه آن تغییر در افکار، باورها و رفتارهای شما است. از آنجایی که شما می توانید تلقینهایتان را انتخاب کنید و بسازید، می توانید به گونه ای آنها را طراحی کنید که به شما کمک کند افکار، باورها ورفتارهایی را که برای موفقیت به آن نیاز دارید در شما توسعه دهد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.