2737
2734
عنوان

کار مهراد و دنیا واقعا رو اعصابمه

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکی میره ترکیه باید یه واحد پیش دنیا بگذرونه😂😂😂😂یه پسره کامنت گذاشته بود انقدر خندیدم

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
آخه میارزه؟؟؟؟ برا معروف شدن زیر همه باشی؟ پسره چرا همه رو فروخت

رفت سایت شرط بندی بزنه اونم. برای جذب فالور با دنیاس دیگه. سیاست

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2731

من پیگیر این ادمایی ک میگی نیستم 

ولی میگم حالا دنیا چون همه چیزشو گذاشته رودایره میدونیم باکیا بوده ادمایی هم که باهاشون بوده معروف بودن براهمین میدونیم گذشتش چطور بوده 

خودما شاید خیلی بدترازاونیم منتها جارنزدیم😉

بنظرم هی نگیم باهمه بوده وفلان بهتره 

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2738
خدانکشت😜😜

😂😂😂😂😂

منم از دیشب شوک بهم وارد شده عجیب

میگم چرا همش این چند وفت دنیا همش اهنگای مراد و میزاش

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
راست میگی دنیاشده تِستر

با بابای منم قراره رل بزنه😂😂😂

کار نیلی و پویان‌مختاری هم‌رو مخه‌ آخه دیگه این کات کردنو دعوا و بهم زدن دیگه خز شده همه میفهمن راحت برای به جشم امدنه درسته اینا با یکی نمیمونن دخترای دیگه ایم هستن ولی بخاطر پول شرایطشون باهاشون میمونن

چون پای پول در میونه این روزا تو فضای مجازی هرکسی به هرکاری دست میزنه تا فالوراش بره بالا 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706