2726
عنوان

چقد بیشعورین ک تاپیک میترکونین

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 51 پست
تو کدوم فیلم؟ شبکه نمایش صدا میذاره رو من باید با صدای خودم ببینی صدای خودم عشقه😍😍😍😍😂😂😂😂

جناب

عجیبه با این اسم مسمات همچنان پابرجایی

زشته پرسه در محیط خانومانه

شایسته است به انجمنهای درخور خودتان‌مراجعه نمایید

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

@نی_نی_یار_شب  

نی نی یار جان لطفا تاپیک هجده سال عاشقی گلارا رو برگردونید چون هیچ چیزی بدی نداشت و واقن اسی زحمت کشید اینهمه چنروزه داره مینویسه 

بعضیا بی شعور بودن گزارش زدن

حیفه حذف ش

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_شب    

ب‍ی زحمت تاپیکو برگردونین

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5     

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2728
@نی_نی_یار_شب   نی نی یار جان لطفا تاپیک هجده سال عاشقی گلارا رو برگردونید چون هیچ چیزی بدی ...

راست میگه تو رو خداااااا

من یکی این تاپیکو خیلی دوس داشتم یکی هم زندکیه سما خانومو .درس زندگی میداد هر دوشون

حیف حالا خودت مو به مو تایپ کن بقیشو همین جا.دستت درد نکنه

خلاصه شو میگم حسش نیس واقن

مهاجرت کردن ترکیه شوهرش اینا ورشکست شدن برگشتن بعد از چن ماه.ولی رفته رقته اوضاعشون بهتر شد و اونم طلاهاشوو فروخت و ماشین خریدن‌

سال تحویل ۲. ۳ سال پیشم خبر بارداریشو ب شوهرش داد ولی بچه ۱۷ ماهگی ب خاطر پارگی کیسه اب سقط شد

تیر ۹۹ هم شوهرشون توی خاب سکته قلبی کردن و فوت شدن

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
جناب  عجیبه با این اسم مسمات همچنان پابرجایی زشته پرسه در محیط خانومانه شایسته است به انج ...

ساقیتو عوض کن

تا از این به بعد قبل از اینکه مشخصات کسیو بخونی ببینی زنه یا مرد نری رو منبر!

{ خانم هستم }
خدا رحمتش کنه.خدا به بهار جان صبر بده.متاثر شدم واقعا

اره واقن😔

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
ساقیتو عوض کن تا از این به بعد قبل از اینکه مشخصات کسیو بخونی ببینی زنه یا مرد نری رو منبر!

بانو  هم پیکتو اقا گذاشتی هم اسمتو !!

غلط انداز میشی

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2706