2726
عنوان

واا چرا خاطرات هجده سال عاشقی ترکید؟؟ 😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1449 بازدید | 113 پست

فقط اینجاروووو

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️
ده تا از این تاپیک زدن که ترکیده ؟  چیه جریانش؟ که همه براش تاپیک زدین؟

خیییلی قشنگ بود.

و البته تراژدی....

جریان واقعی عاشق شدن استارتر  و ازدواجش و زندگی مشترک و بعد هم ایست قلبی همسرشون...

دو تا دختر کوچیک دارن

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو رو خدا این ترکیدن تاپیکا باید جمع بشه این ادا اطوارا چیه آخه من تا اونجاش بودم که شوهر و باباش بحثشون شد گفت دیگه نه من میام اینجا نه خانومم بیاد خونه ما بعدش چی شد

از هر تکراری خسته ام جز داشتن تو💗💗💗❤❤❤
2728
برمیگرده مگه

یعنی میشه واقعا من مسخ شده بودم

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️
میشه یه نفر اخرشو خلاصه بگه لطفا؟ زیاد بود چند صفحشو خوندم حوصلم نشد کنجکاوم الان

همسرش فوت شد

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
نی نی یار شب رو صدا کنید

خوب چجوری صداش کنیم 

2706