2733
2734
عنوان

باورم نمیشه تاپیک عشق هیجده سالگی جلو چشمام ترکید

| مشاهده متن کامل بحث + 2085 بازدید | 105 پست
واقعا بعضیا بیشعور و بی شخصیتن همه رو مثل خودشون میبینن برا بعضی خانما متاسفم که مادر یا زن خطاب میش ...

اینا دو ساله های بی جنبه هستن. آخه آدم چقدر باید عقده ای باشه. چقدر. بابا دوس نداری نیا نخون. چقد بدم میاد از این ادما

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.

واقعا نمیدونم چرا بعضی ادم ها دنبال اینن ک ثابت کنن کسی دورغ میگه یا راست !!اگه هرجا فک میکنبد تاپیکی دروغه خوب نخونید چرا میخوایید اثبات کنید چیزی رو!بعدم کی حاضره راجب عزیزش دروغ بنویسه ک تبلیغ کنه.بهارجان متاسفم ک نذاشتن خاطراتت بمونه.تو همه تاپیک ها ی سریا هستن ک فقط اومدن مچ بگیرن این تاپیک واقعا فرق داشت.ماها دوست داشتیم شماها ک دوست نداشتین نمیخونید اخه چرا ترکونیدنش!بعدم اینجا همه ناشناسن چه دلیلی داره کسی دروغ بگه!اینجا هم عین دوران مدرسه پراز حرف و دعواس.شب همگی خوش

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا آخه منم داشتم تازه میخوندم

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
2728
زندگی ی خانم ک ۱۸سال عاشقانه زندگی کردن و یشب شوهرشون تو خواب ایست قلبی میکنه فوت میشه من جیگرم اتیش ...

وای چ بد خوب شد نخوندم روم تاثیر میذاره تا چن وقت🙁

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738
من اخرین پستو خوندمو ترکید😔

منم همینطور.

خیلی داستان عجیبی بود.

یه جورایی همه هم ذات پنداری کردن باهاش.

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم
عزیزای دلم من قفل کردم که نترکه ولی خوب شد دیگه 

عزیزم سلام و ادب.تسلیت میگم😞 خدا بچهاتو حفظ کنه.انقدر با خاطراتت گریه کردم چشمام دارن میترکن از درد.منم عشق اولو اخر چندین سالم شوهرمه، با فکر کردن به این اتفاقی که برات افتاده دیوونه میشم😥😥 لطفا ایدی پیج اینستاتو بگو برم بخونم بقیشو.من دیگه ذهنم درگیره توه.بخدا نمیبخشم هرکی ترکوند تاپیکتو 

چن روزه هی میبینمش ولی یبارم باز نکردم ببینم راجب چی هس اصلا😐

جالبه من اصلا ندیدمش😂 کلا یادم میره چیزی به اسم پربازدیدها هم وجود داره...تعجب میکنم از بقیه که پیگیرن

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
عزیزای دلم من قفل کردم که نترکه ولی خوب شد دیگه 

خدا بهت صبر بده عزیزم

من واقعا اشکم بند نمیاد برات

یه سوال کنم ازت اگه ناراحتت میکنه جوابمو نده : دکترا نگفتن علت مرگ همسرت چی بود😔

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

نمیشه برگرده ؟ اههه چرا ترکید 

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
2706