2733
2734
عنوان

خواستگار خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2659 بازدید | 230 پست

تقریبا همه جوابها منفی بود ولییییی مونده به ظرفیت خواهرتون. اگه خواهرتون از اون شخصیتهای باشه تا بگی بالا چشت ابروه بهش بخوره نمیتونه با این آقا موفق باشه ولی از اون دخترهایی باشه که زرنگ باشه هم زود حرف بهش برنخوره هم سیاست داشته باشه مادرشوهر و تو دست نگهش داره و شاید نزدیک اونا مجبور باشه زندگی کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که حس کردم دنبال تایید هستید .

خواهرم ازم خواست که نظر بدم ،منم گفتم عزیز جان ،من بهت علاقه مندم و ایندت رو میخوام ولی ممنکه نظرم درست نباشه ،این بود حس کردم نیاز دارم با دید بازتری به قضیه نگاه کنم ،به هر حال ممکنه من شخص احساسی باشم ولی شما همتون از روی احساس حرف نمیزنید ،در کل من به دلم نشست ولی شوهرم نه خوشش نیومد،خواهر بزرگم هم موافق بود و گفت یه تیکه ماهه

آب دستتونه بگذارید زمین و این خواستگاری رو تمومش کنین که خواهرتون بدبخت عالم میشه 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
2728
درسته ، ذهنیت طرف واقعا شرطه

این آدم هیچ برنامه ای نداره، خیالت راحت

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
2738
خواهرم ازم خواست که نظر بدم ،منم گفتم عزیز جان ،من بهت علاقه مندم و ایندت رو میخوام ولی ممنکه نظرم د ...

نمی‌دونم واقعا من چون خودم روان شناسی خوندم این آدم رو کامل تایید نمی‌کنم .نقاط قوت خوبی داره ولی نقاط ضعفش هم کم نیست .نمیشه برای ازدواج کسی واقعا نظری داد چون مقوله ی مهمیه .

نمی‌دونم واقعا من چون خودم روان شناسی خوندم این آدم رو کامل تایید نمی‌کنم .نقاط قوت خوبی داره ولی نق ...

مشاوره های قبل از ازدواج کمک میکنه تصمیم بهتری بگیریم

امیدوارم تصمیم درستی بگیره و عاقلانه .صرف پول داشتن و سادگی ،نمیشه خوشبختی رو تضمین کرد 

بله حق با شماست ،به هر حال هر ادمی نقاط قوت و ضعفی داره و پول هم لازم هست ولی شرط کافی نیست

راست میگین ولی پسره خیلی مومنه جای مهر نماز تو صورتشه

عزیزم اولا که معیار ایمان، به جای مهر داشتن نیست. بعدهم من یه روایتی شنیدم که میگن یه روز مردم از ایمان و اخلاق یه جوانی پیش پیامبر تعریف میکردن، بعد پیامبر می‌پرسه خب شغل و حرفه ی این جوان چیه؟ مردم میگن بیکاره و حرفه ای نداره... پیامبر همون جا میگه از چشمم افتاد این جوان و...

به نظرم صبر کنید تا یه شغل پیدا کنه بعد قطعی کنید روابط رو... مشاوره پیش از ازدواج هم مفیده...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
2706