2726
عنوان

خواستگار خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2658 بازدید | 230 پست
اصلا منطقی نیست به پول پدرش چیکار داری کار عار نیست مه فعلا بیکاره لنگه کفش تو بیابان نعمته &nb ...

واقعا منطقی میگین ولی اگه خودساخته بود و پیش پدرش کار میکرد عالی بود هیچ دلیلی برای نه گفتن نداشتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیلش هم میتونید بگید ؟ چجوری مشکلاتشو نادیده میگیرین؟

گفتم عزیزم اگه خونواده پسره خوب باشنو اهل دخالت نباشن مشکلی پیش نمیاد،میتونه با پسره صحبت کنه که باید بره سرکار وبعد ازدواج کاملا مستقل باشن وپیش خانوادش زندگی نکنن البته تو دوران نامزدی همه چی مشخص میشه

2728

اکه جوری ک شما از سادگی پسره حرف میزنید پس بدونید ک هر آدمی راحت میتونه روش  تاثیر بزاره و این ی معضله

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
واقعا منطقی میگین ولی اگه خودساخته بود و پیش پدرش کار میکرد عالی بود هیچ دلیلی برای نه گفتن نداشتیم

نمی دونم گلم شاید شما اقوام و اطرافیان بیشتر شغل آزاد دارن که اینطور فکر می کنید. ما اطرافیان بیشتر تا جون آخرشون درس می خونن بعد می رن سر کارشون حالا استاد بشن یا شرکت خودشون یا مهاجرت تحصیلی و ... ما بی دست و پا نمی بینمشون گلم. چیبگم والا

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
ی سوال خواهرتو خوانوادش واسه پسره پیدا کردن ؟از  کجا‌میشناسن

یکی از همسایه هامون ،که سی سال همسایه هستیم دوست خیلی صمیمی پدر پسره بوده اونم ، به همسایمون گفته واسه پسرم دنبال دختر خوب میگردم ،همسایمون هم ما رو معرفی کرده ،به ما که گفت خیلی قبولشون دارم ، یکه یک هستن

نمی دونم گلم شاید شما اقوام و اطرافیان بیشتر شغل آزاد دارن که اینطور فکر می کنید. ما اطرافیان بیشتر ...

درست میگین مسیر ها متفاوت هست ،ولی دوست صمیمی پسره توی تحقیقات گفت خیلی خیلی سادست و وابسته ،ما هم خیلی نگران شدیم

نمی دونم گلم شاید شما اقوام و اطرافیان بیشتر شغل آزاد دارن که اینطور فکر می کنید. ما اطرافیان بیشتر ...

شایدم دوستش از حسادت این حرفو زده یا مشکل دیگه چون ظاهرا اینجور نبود

من بودم ترجیح میدادم با یه پسر عادی که دستش تو جیبه خودشه ازدواج کنم تا ایشون.

اره منم همین کارو کردم سال ها پیش ، با این که خیلی سختی کشیدم از نظر مالی ولی ،عاشق شوهرم و زندگیم هستم ،از طرفی هم نگران خواهرم که مبادا مثل من توی شرایط سخت مالی باشه ،شوهرم تا دلتون بخواد خود ساخته بود

2706