2726
عنوان

موقع از پوشک گرفتن بچه هاتون چند بار گل کاری کردن توی خونتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه دی ماه سه سالشه دیگه

ازنظر علمی ۳ تا ۵ سال بچه امادگی پیدا میکنه برای رهایی از پوشک .منتها بعضی مادرها از ۱ونیم سالگی شروع میکنن دیگه نمیگن چه استرس و اضطرابی به جون بچه میندازن..مورد دیدم بچه ی ۲ساله عفونت مثانه گرفته و تب و تشنج کرده تو مراحل از پوشک گرفتن..فشار نیار هرسنی که بود بزار خودش به اون اگاهی برسه و کنترل رو خودش پیدا کنه...هیچ بچه ای با پوشک مدرسه نرفته..

😍😍😍
2728

براش شورت عینکی یا شلوار از پایین کش دار بگیر ولی هر چن دیقه ببرش دسشویی. سه روزه بچه یاد میگیره. این کارو وقت خواب هم باید انجام بدی شب دو سه بار باید بیدارش کنی که شب هم خودشو خیس نکنه. من با دخترم این روش به کار بردم هزار ماشالله یه بارم خودشو خیس نکرده تاحالا. ولی یه بار بچه ها همسن خودشو دید خودشونو کثیف کردن اونم تقلید کرد خیلی عصبی شدم. اها راستی تو اون روزای اول که تازه یادش میدادم یه بار خودشو خیس کرد رو فرش خیلی عصبی شدم زدم تو گوشش😭😭😭😭😭😭😭بشکنه دستم. بچم استرس گرفتش چن روز عقب برگشتیم. و رفتیم پله اول. خیلی باید آرامش بدی به بچه بتونه اعصاب دستگاهای پایینو چه جیش چه پی پی کنترل کنه 👍

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

😂 😂 😂 یادم ی فامیلمون میگف پسرش عن کرده بود رو فرش وایساده بود نگاش میکرد 

بعدم میخاس بشور و ببرتش اونطرف جیغ میزد میخاس عن و نگاه کن 

فکنم اومن موقع 1 سال و نیم دوسالش بود

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

من دخترمو بيست و پنج ماهگي از پوشك شروع به گرفتن كردم دقيقا سه ماه زمان برد پدرمو دراورد بس كه كثيفكاري ميكرد و نميگفت خيلي وقتا نااميد ميشدم ولي درست از زماني كه شبا ديگه پوشكش نكردم با اين قضيه كنار اومد و روزاروهم گفت،سر پسرمم بيست و پنج ماهگي شروع كردم يكهفته زمان برد تا عادت كرد اصلا مثل دخترم اذيت نكرد و البته بمم براي پسرم از همون روز دوم ديگه شباشو پوشك نكردم شبي دوبار بيدارش كردم بردمش دستشويي هر يكساعت يكبارم تو طول روز سرپاش كردم و اينكه بنظرم يك دليل كه زود راه افتاد خواهرش بود كه همش جلوش ميرفت دسشويي و اين ميديد 

باید خودت یه بار جلوش این کارو بکنی  من این کارو بادخترم کردم و همون باراول درست شد

قشنگ تصورت کردم دراون حال😔

🌹میشه برای تکمیل شدن هرچه زودترخونمون وخوب شدنم وتموم شدن این دردم  صلوات مهمونم کنید خداخیراخرت ودنیاروبهتون بده وهرچی ازخدامیخوایدبهتون بده 😍💓🌹  باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂