2410
2553

واسه صفر تا ٣ ماه چيا بايد بگيرم؟؟؟ چند تا سر همي جوراب دار ؟؟؟ چندتا بادي چندتا رويه؟؟ اصلا رويه لازمه؟ چندتا شلوار؟؟

واسه ٣ تا ٦ ماهش كه تابستون ميشه اصلاااا سر همي برنداشتم چون گرمه فقط بادي شورت عينكي و رامپر برداشتم رويه بايد بردارم؟؟ ركابي؟؟؟ تي شرت؟؟؟

اصلااا نميدونم واسه هر سايز واسه هر فصل چي بگيرم 🥺🥺🥺🥺

مرنج و مرنجان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من ک خیلییی کم لباس بگیر بزار ان شاالله بدنیا بیاد مناسب هرفصل ب سایز براش لباس بخر

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢
2456

فعلا از هر شماره یعنی ۰ و۱ یکدست بگیر سونو اخرو بده ببین وزنش چقده طبق اون بخر . بچه من  وزنش ۲۸۰۰ بود تا سه ماه صفر میپوشید یکی رو میبینی وزن بچش ۳۲۰۰.۳۳۰۰ هست سایز ۱ باید بگیره .

فصلشو بگو کی به دنیا میاد ؟

فعلا از هر شماره یعنی ۰ و۱ یکدست بگیر سونو اخرو بده ببین وزنش چقده طبق اون بخر . بچه من  وزنش ۲ ...

اسفند به دنيا مياد

من اصلا صفر نگرفتم ترسيدم وزنش زياد باشه همه رو يك گرفتم

مرنج و مرنجان
2714
عزیزم فعلا برا سه ماه اول بگیر چون تو نمیدونی رشد بچت چطوره بعد اینکه من صفر کامل دوتا دست گرفتم ...

مثلا مانتو تي شرت رويه اينا به نظرم واسه خونش به درد نميخوره

ميخوره؟

مرنج و مرنجان
بنظر من ک خیلییی کم لباس بگیر بزار ان شاالله بدنیا بیاد مناسب هرفصل ب سایز براش لباس بخر

الان دارم سيسموني ميگيرم

واسه تو خونش

بعد كه به دنيا بياد فكر نكنم تا چندماه فكر نكنم بتونم برم بيرون خريد اينا 

بگيرم راحت باشم بهتر نيست؟؟

مرنج و مرنجان
اسفند به دنيا مياد من اصلا صفر نگرفتم ترسيدم وزنش زياد باشه همه رو يك گرفتم

سرهمی نگیر به درد نمیخوره

شلوار لازم داری و بادی استین حلقه ای و بلوز استین بلند (مانتو )

سرهمی بگیری باز زیرش باید بادی حلقه ای تنش کنی زیرش دوتا لباس دکمه دار بچه رو اذیت میکنه 

از این سه تا یه سایز صفر هم بگیر داشته باش شاید بچت ریزه میزه باشه .‌