2733
2739
عنوان

فاحشه خونه در دیوار

| مشاهده متن کامل بحث + 43604 بازدید | 141 پست
خب یارو نوشته عقب باز جلو باز عکس بدید مراحل رو ادامه میدیم تسویه نقدی راحت باشه و....  اگه ...

ولش کن براش توضیح نده 

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم یکی از همونایی اینقدر داری ماسمالی میکنی

خجالت بکش این چه طرز حرف زدنه حالا یه چیزی فهمیدی خوشبحالت. چون خودت کشف کردی دیگران نباید سوال کنند.

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
خجالت بکش این چه طرز حرف زدنه حالا یه چیزی فهمیدی خوشبحالت. پون خودت کشف کردی دیگران نباید سوال کنند ...

من کشف نکردم میگم  اگهیش تو کل ایران 

پشت سرهم دارع گذاشته میشه

برو سرچ گن بجای بحث کردن 

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.
2728
2738
دیوانه ای تو ؟؟؟؟؟  میگم کل اینترنت زدن گند این قضیه رو  جذب زن خراب و فحاشه است برو تو ...

عزیزم چرا توهین.میکنید من ازتون سوال کردم!

ضمن اینکه تا گفتید رفتم دیوار رو جسته و گریخته چک کردم چیزی ندیدم اما با این حال به شما بی احترامی نکردم

عزیزم چرا توهین.میکنید من ازتون سوال کردم! ضمن اینکه تا گفتید رفتم دیوار رو جسته و گریخته چک کردم چ ...

خیلی خیلی رفتار استارتر زشته واقعا متاسفم چون منم تازه الان متوجه شدم چی به چی هست

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
عزیزم چرا توهین.میکنید من ازتون سوال کردم! ضمن اینکه تا گفتید رفتم دیوار رو جسته و گریخته چک کردم چ ...

عزیزم بچه ها کلی شات گذاشتن از شهرهای مخلف پلیز چک کن 

2706