2726
عنوان

مشورت بدید چکارکنم . پیام ندم بهش؟

436 بازدید | 57 پست

خواهرم با من جاریه.

قبل جاری شدن سه چهار سال قبل میگفت همسرم رفته خواستگاری یه دختره و خودش نخواستش .

از شب عقد که شدم جاریش تا الان که دوساله جاریشم همش میگه شوهرم دختره رو میخواسته و دوسال افسردگی داشته 

من بچه شیر میدم

هربار بااین حرفا اشکمو درمیاره اخه گناهم چیه 

همش هم با اب و تاب تعریف میکنه

قبلا هم گفتم دوس ندارم بگع

تو یه خونه ایم یه بار هم نشده کمکم کنه برای زایمان و بارداری و هرچی

سرهرچیزی فقط سربار بوده و عذابم داده.

حالم اصلا خوب نیست 

چرا انقدر دل میشکنه.منم ادمم

بهش الان پبام دادم بعد دوسال که سکوت گردم بنظرت اشتباه کردم؟اینو نوشتم؟

پاکش کنم؟

نمیدونم چه دلیلی داره هربار بیای از افسردگی شوهر من بگی
یادمه تا زمانیکه مجرد بود فقط تعریفشو میکردی
ولی از شب عقد ورق برگشت.
خواهر من بس کن دروغا و مزخرفاتتو خستم کردی خجالتم خوب چیزیه.
الانم ندید میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جوری حواب بده که انگار برات مهم نیست

مثلا بگو، اگه افسردگی هم داشته، تا منو دیده همه غم های عالم رو یادش رفته!

یا بگو چشم بد دور باشه ازمون، همیشه میگه تو جواهری، تو رو باید ده سال قبل میدیدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

بهت حسودی میکنه داره 

شاید داره دروغ میگه

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
بهش الان پبام دادم بعد دوسال که سکوت گردم بنظرت اشتباه کردم؟اینو نوشتم؟ پاکش کنم؟ نمیدونم چه دلیلی ...

اصللاااا نفرست 

نشون نده برات مهمه حرفاش

این یعنی به هدفش رسیده و ناراحت و عصبیت کرده

به نظرم یکبار جلو شوهرت بحثشو بنداز شوهرت دفاع کنه و بگه چنین چیزی نبوده من انتخابمو کردم و از انتخابم راضیم دیگه هم دوس ندارم حرفی ازش زده بشه وگرنه برخورد جدی میکنم

خدایا شکرت
2706