2703
2553

ایشالله بهت میده که انقدرررر دلت بزرگه

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببین بخداقسم بجان عزیزم میخواستم همین تاپیکوبزنم...یه تاپیک خوندم خیلی حالم بدشد خواستم تاپیک بزنم اگ نفری صدتک تومنی جمع کنیم میشه یه عالمه خریدبرای بچه هاولی ترسیدم بترکم وبگن کلاهبرداریه واینا

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

خودم بچه بودم خیلی تو فقر بودیم الان یادمه اونایی که کمکمون میکردن انقدر دعاشون میکنم

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2714

دارم‌گریه میکنم😣😣😣اصلا ایقدب بچه تعصب نشدم تااینکه بچم بدنیااومد خدایاهزززززززززززززززززززززززززززززززززاران مرتبه شکرت ک یه تیکه نون گزاشتی توسفرم ک بچم گرسنه نباشه....چکارکنم‌من چندتابچه سیرکنم؟؟؟؟اصلا نمیدونم بایدچکارکرد؟؟؟

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

منم

هر باااار ی بچه کار یا کم بضاعت می بینم دلم خون میشه😢😢😢😢😢😢😢

همین الان هم در حد وسعت تو طرح محسنین می تونی شرکت کنی ی کمک کوچیکی به بچه های نیازمند میشه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
الان یه نفر تاپیک زده چهارمیلیارد بهم ارث رسیده چکار کنم

چرته بابا منم دیدم😂

آره واقعا یه بار پارسال یه کلیپ دیدم بچه های فقیر اطراف تهران،اسباب بازی نمیدونستن چیه

دلم میخواست پول داشتم براشون لوازم تحریر و اسباب بازی میخریدم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

میدونین چیه باید آدم خودش فقر رو چشیده باشه تا بفهمه اونایی که خیلی پولدارن اکثرا درک نمیکنن فقط فکر میکنن بی پولی سخته ولی نمیدونن که آدم پوستش کنده میشه تو بی پولی

2706