2737
2734
عنوان

جای جوش

170 بازدید | 15 پست

سلام.

خانمهایی که جای جوش رو صورتشون مونده برا از بین بردنش کاری کردید؟؟

نتیجه داده؟؟

لیزر چطوره؟؟

پلاسما چی؟؟؟

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یادمه که جای جوش داشتم(فقط تیرگی نه فرو رفتگی)پماد هیدروکنین رو که معرفی کرده بودن به مدت دوماه زدم(مرتب) واون دوماه هر روز هم حموم بودم و با لیف اروم صورتمو میشستم،بعد دوماه کاملا جاش رفت

من یه لایه بردار قبلن استفاده میکردم راضی بودم اسمش گلوباله۶

مال من خیلی عمیقه...

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم
2738

خیلبی هم وخیم نیس که عزیزم بنظرم با سابسیژن و لیزر co2 فراکشنال خیلی بهتر شی فقط پیش،یه متخصص عالی برو که دستگاهاش خوب باشع و اگر ترکیب این دو تا روش و بره خیلی خوبه،منتهی هم باید هزینه کنی هم خیلی صبور باشی 

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
خیلبی هم وخیم نیس که عزیزم بنظرم با سابسیژن و لیزر co2 فراکشنال خیلی بهتر شی فقط پیش،یه متخصص عالی ب ...

شاید تو عکس خیلی واضح نباشه

اما وخیمه

راه قوی تر چیه؟؟؟

[QUOTE=160885005]خیلبی هم وخیم نیس که عزیزم بنظرم با سابسیژن و لیزر co2 فراکشنال خیلی بهتر شی فقط پیش،یه متخصص عالی ب ...[/QUOTE

شما متخصص خوب می شناسی ؟تهران؟؟

[QUOTE=160885005]خیلبی هم وخیم نیس که عزیزم بنظرم با سابسیژن و لیزر co2 فراکشنال خیلی بهتر شی فقط پی ...

نه عزیزم من تهران نیستم متاسفانه تو گوگل سرچ کن یا از اطرافیان تحقیق کن کمکت کنن

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
2706