2410
2553
عنوان

خيلي ضايع است

310 بازدید | 8 پست

همه دانشگاه هاي غير انتفاعي بدون كنكور هستن رشته هاشون؟ يعني اگه بگم غير انتفاعي قبول شدم ميفهمن بدون كنكور بوده؟؟؟ بگم آزاد قبول شدم بهتره به نظرتون؟؟ كدومو بگم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بگو شبانه ست

با کلاس تره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2714

گول کی میدی؟چه دلیلی داره؟چرا میخوای مردمو راضی کنی؟مردمی که از بچه خودشون ناراضی هستن تحت هیچ شرایطی از تو هم راضی نمیشن

این افکار کثیف و پوچ بریز دور خیر سرت نسل جوونی تحصیل کرده ای باید این عادتای زشت اصلاح کنی اونوقت داری بهش دامن میزنی

واقعا برات متاسفم

نه تنها برای تو بلکه برای همه آدمایی که به دنبال راضی کردن مردم هستن 

دولتی یا ازاد یا غیر دولتی یا بین الملل به کسی چه؟مگه تو برا مردم میری دانشگاه؟

اگه برا حرف مردم میری دانشکاه بشین تو خونه بذار دو نفر دیگه برن که واقعا قصدشون کسب علم هست