2737
2734
عنوان

شهرشما به چی معروفه؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 49517 بازدید | 1916 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به میدون امام سی و سه پل  به گز های خوشمزه به بریونی 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

وای چه تاپیکی! 

دلم هوای مسافرت کرد تو این کرونا

مشهد... 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
به روابط مثبت هجده    

قزوین

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738
عسل

چادگان  همه جا عسل هست سخته 

شهر نانوبرنجی

شهر کاک

شهر هوای خوب

شهر جنگ

جنگ

جنگ

زلرله

خدایاشکرت که دارمت و همیشه هستی .                    از خواننده تقاضا میشود یک صلوات قشنگ اول برای سلامتی و ظهور آقا بفرستن و صلوات دوم رو برای حاجت خودشون و اگه خواستن صلوات سوم رو برای رفع گرفتاری تمام گرفتارا .                                                      اللهم صلی علی محمد و آل محمد                  
با همه ایناش عشققققققققه ولی گرونیش بیداد میکنه

یعنی شهرای دیگه اینطور نیست؟

برا کرونام همه جا درگیره همه جا مثل هم اون وقت میگن تهران ۲ هفته تعطیلی

ما شهرستانیا چه گناهی داریم.

بحث من اون بالایی هاس تهرونیا به خود نگیرن اونا که تصمیم نمیگیرن

خدایاشکرت که دارمت و همیشه هستی .                    از خواننده تقاضا میشود یک صلوات قشنگ اول برای سلامتی و ظهور آقا بفرستن و صلوات دوم رو برای حاجت خودشون و اگه خواستن صلوات سوم رو برای رفع گرفتاری تمام گرفتارا .                                                      اللهم صلی علی محمد و آل محمد                  
2706