1920
1924
عنوان

شهرشما به چی معروفه؟😍

49023 بازدید | 1916 پست

سلام اسم شهرتونو بگید 

من شهربهارنارنج😁😍

نمادشهرتون چیه؟یعنی به چی معروفه؟مثلا غذا سوغاتی نه مثل قبلا بگین شهر من به دخترخوشگل!که خوشگلی ثابت نیست همه جا😐دلخوری نشه خلاصه😅

برج میلاد 😁

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

شهر گردو🤨

تو باشی چنان سبزم که بهار منم💛خُدایی که مَن شِناختَم دقیقا اون لَحظه‌ای که هیچ اُمیدی نَداری و تاریک تَرین لَحَظاتِت رو تَجرُبه می کُنی ، اگه دِلِتو بِهِش بِدی چِنان آفتابی به زِندِگیت میندازه که نورِش تمام دنیایِ اطرافِت رو روشن می کنه🌿♥️

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

شلوغي 

الودگي

ولي كلا قشنگه با همه چيزش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
1922
1911

مشهد معروف ترینش حرم امام رضا

بعدش زعفرون

غذاشم شله مشهدی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
1904
1918