2737
2734
عنوان

تو رو خدا بیاین دارم میمیرم از نگرانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 75 پست

چندسالشه؟پسرمنم دیشب قابلمه هاروریخت خودش ترسیدکلی گریه کرد.... 

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

عزیزم وقتی مشکل مغزی داره خودتو کنترل کن و صبور باش. اون الان به شما نیاز داره

به نظرم دکتر حاذق ببرش

ما نمیدونیم علائم چی بوده دقیق

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم همین فکر و میکنم بعدشم چن تا سوال پرسیدم جواب داد

نه

تشنج نبوده

ولي دعواش نكن

اينجور بچه ها به حمايت بيشتري نياز دارن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728
اره از تاریکی خیلی میترسه 

دقت کن خواهر من اول به خوودم میگم 

ما مادرا باید خیلی حواسمون به رفتارمون باشه 

مادر اول مهربونه و دلسوز بعد تربیت مهمه 

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

دختر من تو اتاق خواب خودشون می‌خوابه 7 سالشه چند شب پیش هی گفت مامان پیش تو میخوابم گفتم برو تو اتاقت منم پیش تو میخوایم رفتم پیششون تا خوابیدن ساعت سه دیدم ای تکون میخوره صداش میاد رفتم گفتم چیشده گفت مامان دارم میارم بالا آوردم تو اتاق خودمون دیدم رنگش زرد بردم داخل حموم گفتم بیار بالا گفت نمیتونم نفس بکشم گفتم شب پیش من میخوابی گفت آره آره گفتم الان میاری بالا گفت نه خوبم فداش بشم آوردم گشون پیش خودم خ ابید ترس تو بچه ها خیلی بده طفل معصوم ها

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2738

تروخدا دعواش نکن 

گریم گرفت

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

چع مشکلی داره؟

حرف میزنه؟

چن سالشه؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
نه اخه سر غذا نخوردن دعواش کردم از صب چیزی نخورده بود

نکن تورو خدا خاهش میکنم دعواش نکن.بمیرم براش بخدا گریم گرفت

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
اخه به خدا از صب فقط چن تا میوه خورده بود اصلا غذا نمیخوره سر این موضوعم زیاد دعواش میکنم ولی تا حال ...

از این به بعد کامل کنترل کن اگه دوباره تکرار شد تشنج بوده اگه که نه دیگه ترسیده.

روز و شب به یاد خدام یک لحظه از یادم نمیره❤

واقعا میدونی بچه مشکل داره طفلک استفراق کردنم که دست خودش نیس...

تازه سرش داد زدی خجالت بکش ازین کارت 

خدا چه مادرایی داریم واقعا 

2706