2733
2734
عنوان

خانم های عزیز التماستون میکنم ی لحظه بیاید به این تاپیک😔🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 12794 بازدید | 549 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@1740    

@دخترشیطوووووون    

@کوالا77    

@یک_دختر_ابانی    

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
ازاسترس کروناس آروم باشه اگه گل گاوزبان ضررنداره بخورن شیرعسل

شاید نمیدونم والا

چشم🌺

مرسی از توصیه ای کردی فداتشم🌷🌷🌷🌷🌷

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷
2728

@1negar    

@ماهhلیلی    

@آتنا۸۴    

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
عزیزم نذر خانم ام البنین کنین خیلی مجربه ینی دیدم که میگماااا خیلی ازشون حاجت گرفتن. به پسرشون اقام ...

چشم به روی چشم🌷🌷

مرسی مهربونمممم🌺🌺

حتما عزیزم💐

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷
خدا انشالله شفاشون بده  به نیت سلامتی همه مریضا و مادر شما صد تا صلوات میفرستم

الهی امین🌺🌷

خیلی خیلی خیلی لطف میکنه بهم💐😭

نمیدونم اینهمه محبت شمارو چجوری جبران کنم

2738

@بیتا_۸۵    

نگران نباش عزیزم  طوری نیست  بابای دوست منم اینطوری شده بود ،فهمیدن عصبیه یه مدت آرامبخش ...

امیدوارم که اینطور باشه🌷

چشم مهربون 

مرسی قربونت برم❤❤❤

خیلی ناراحت شدم گلم.بخدا از ته دلم گفتم.ب حق علی زود خوب شه

فداتشم من😭🌷

مرسی عزیزم❤

انشالله خدا هرچی میخوای بهت بده

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ان شاالله که تنشون سالم سلامت باشه خداسایه شون بالای سرتون حفظ ک ...

ممنون ممنون ممنون ❤

عزیزم مرسی واقعا😭🌺

خدا سلامتی بده بهت🙏💐

2706