2726

سلام و شب بخیر خدمت همگی شما😔

عزیزان

حالم خیلی بده خیلی

مادرم چند وقتی هست که شب ها خواب راحت نداره و بدنش میپره 

شدتش زیاد شده

بردیمش دکتر

گفت احتمالا شما تشنج میکنی

باید ام ار ای بدی

الان که دارم اینارو مینویسم حالم داغونه و چشمام خیس😔

به وضوح میبینم که مامانم نمیتونه بخوابه و بیخواب شده

نگرانشم😔خیلی زیاد

التماستون میکنم برای شفا و سلامتیش دعا کنید 

ی حمد بخونید😔ی صلوات بفرستید هرچی...

من به دعای شما اعتقاد دارم

خودمم ۵۰۰۰ صلوات هدیه میکنم به نرجس خاتون که مادرمو سالم و سلامت کنه😔

اجرتون با خدا

التماستون میکنم 

حتی شده ی صلوات😔😔😔😔

کمکم کنید بره تو پربازدید ها😔😭

حالم داغونه داغونه🙏😔

درد و بلاش بخوره تو سر من😔

ممنونم ازتون🌷😔

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایشاله تنش سلامت بشه بحق امام زمان🙏

قربونت برم ممنونم ازت عزیزدلم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷

عزیزم نذر خانم ام البنین کنین خیلی مجربه ینی دیدم که میگماااا خیلی ازشون حاجت گرفتن. به پسرشون اقام ابوالفضل قسمشون بدین.شب وفاتشون هرچی در توان دارید بیرون بدید شیرینی آش حلوا هرچی.انشالله حاجت روا شین خبرشو به ماهم بدید

مثل یک معجزه ای *علت ایمان منی  * همه هان و بله هستند* شما جااااان منی                                           ❤خدای با سلیقه من❤ شکر که هستی و خدایی میکنی بینظیر جانِ من

نگران نباش عزیزم 

طوری نیست 

بابای دوست منم اینطوری شده بود ،فهمیدن عصبیه یه مدت آرامبخش خورد حالش خوب خوب شد 

به یه دکتر اکتفا نکنید بازم ببریدش پیش روانپزشک به خاطر بد خوابیش قرص میده 

🌈🖤⛵
حتما براش ی یس میخونم دلت دریا باشه

به چه زبونی ازت تشکر کنم اخه 

مرسی مرسی مرسی 🌷

بهترین دعایی که میتونم برات بکنم

انشالله که خدا هرچیییییی که دوست داری بهت بده 

انشالله همیشه تو و خانوادت سلامت و سالم باشید😭🌷

خیلی ناراحت شدم گلم.بخدا از ته دلم گفتم.ب حق علی زود خوب شه

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه
2706