1920
1924

سلام و شب بخیر خدمت همگی شما😔

عزیزان

حالم خیلی بده خیلی

مادرم چند وقتی هست که شب ها خواب راحت نداره و بدنش میپره 

شدتش زیاد شده

بردیمش دکتر

گفت احتمالا شما تشنج میکنی

باید ام ار ای بدی

الان که دارم اینارو مینویسم حالم داغونه و چشمام خیس😔

به وضوح میبینم که مامانم نمیتونه بخوابه و بیخواب شده

نگرانشم😔خیلی زیاد

التماستون میکنم برای شفا و سلامتیش دعا کنید 

ی حمد بخونید😔ی صلوات بفرستید هرچی...

من به دعای شما اعتقاد دارم

خودمم ۵۰۰۰ صلوات هدیه میکنم به نرجس خاتون که مادرمو سالم و سلامت کنه😔

اجرتون با خدا

التماستون میکنم 

حتی شده ی صلوات😔😔😔😔

کمکم کنید بره تو پربازدید ها😔😭

حالم داغونه داغونه🙏😔

درد و بلاش بخوره تو سر من😔

ممنونم ازتون🌷😔

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷

حتما براش ی یس میخونم دلت دریا باشه

دل نوشته 😋😌😌😌😌..... من امسال ب هدف هام فکر میکنم  ب موفقیت هام ب پیشرفت درسی ام .... من حتما ارشد تهران قبول میشم😌😌چون عاشق تهرانی ها هستم 😍من زبانم را 100درصد قوی میکنم💪من حتما ی دختر خوب و زیبا و رویایی ام 😲😎ب وزنم ب اندامم ب صورتم اهمیت میدم😋😙من حتما حتما موهام بلند میشه 😍😍😍😍😍ابروهای پر و چشم های درشت ام زیباترین عضو صورتمه😍😍😍😍😍من همیشه خندون ام😆😆😆😆کلا لبخند ب لب دارم 😉😉😉😉😉😉😉راستی 😎😎😎دلوین زهرا فاطمه نرگس .... هرچی دوست دارین بگین بهم😯و در آخر ..... اجازه عکس ..... ندارم 😮😮😮😮😮😮😮😮😮😯😯😯😯😯😯😯😯😯

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  و براتون ضروریه که کامنت بزارید،لطفا منتظر جوابم نباشید به چند دلیل...دلیل اول اینکه همونطور که شما بیشتر از هر فرد دیگه ای به صلاح بچتون آگاه هستید، خانواده من صلاحم رو بیشتر از هرکسی میدونن و اگه لازم بود عضو نشم بهم تذکر میدادن همونطور که عضو خیلی از شبکه های اجتماعی دیگه نشدم...دلیل دوم اینکه علاقه ای برای رفتن به تاپیک هایی که مناسب سنم نیست و صلاحیت و توانایی کمک به کسی رو ندارم و کسی هم نمیتونه کمکی به من بکنه نمیبینم...همونطور که توی سایت تاپیک هایی وجود داره که مناسب سن من نیست،تاپیک های مفیدی هم وجود داره که میتونم از اونها استفاده کنم مثل تاپیک دختر گرانبها و بانوآرتمیس که به شما هم بازدید از اونها رو پیشنهاد میکنم:)...ممنون میشم همینطور که نظر شما برای من محترمه به نظر من و خانوادم که مشکلی هم برای کسی ایجاد نمیکنه، احترام بگذارید😊 متشکرم 

در تهران از بازار آنلاین به روز رسان مواد غذایی بخرید         

1922
ایشاله تنش سلامت بشه بحق امام زمان🙏

قربونت برم ممنونم ازت عزیزدلم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

اهای عزیزی که داری میخونی. التماست میکنم یک صلوات برای سلامتی پدرم و مادرم بفرستی😔🌷

عزیزم نذر خانم ام البنین کنین خیلی مجربه ینی دیدم که میگماااا خیلی ازشون حاجت گرفتن. به پسرشون اقام ابوالفضل قسمشون بدین.شب وفاتشون هرچی در توان دارید بیرون بدید شیرینی آش حلوا هرچی.انشالله حاجت روا شین خبرشو به ماهم بدید

مثل یک معجزه ای.   علت ایمان منی.                                   همه هان و بله هستند.                     شما جااااان منی  

@دخی_بهمنی  

@وارجان  

@_ترنم_383    

15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  و براتون ضروریه که کامنت بزارید،لطفا منتظر جوابم نباشید به چند دلیل...دلیل اول اینکه همونطور که شما بیشتر از هر فرد دیگه ای به صلاح بچتون آگاه هستید، خانواده من صلاحم رو بیشتر از هرکسی میدونن و اگه لازم بود عضو نشم بهم تذکر میدادن همونطور که عضو خیلی از شبکه های اجتماعی دیگه نشدم...دلیل دوم اینکه علاقه ای برای رفتن به تاپیک هایی که مناسب سنم نیست و صلاحیت و توانایی کمک به کسی رو ندارم و کسی هم نمیتونه کمکی به من بکنه نمیبینم...همونطور که توی سایت تاپیک هایی وجود داره که مناسب سن من نیست،تاپیک های مفیدی هم وجود داره که میتونم از اونها استفاده کنم مثل تاپیک دختر گرانبها و بانوآرتمیس که به شما هم بازدید از اونها رو پیشنهاد میکنم:)...ممنون میشم همینطور که نظر شما برای من محترمه به نظر من و خانوادم که مشکلی هم برای کسی ایجاد نمیکنه، احترام بگذارید😊 متشکرم 
1911

نگران نباش عزیزم 

طوری نیست 

بابای دوست منم اینطوری شده بود ،فهمیدن عصبیه یه مدت آرامبخش خورد حالش خوب خوب شد 

به یه دکتر اکتفا نکنید بازم ببریدش پیش روانپزشک به خاطر بد خوابیش قرص میده 

بزرگترین دشمن زنان، زنان احمق هستند
حتما براش ی یس میخونم دلت دریا باشه

به چه زبونی ازت تشکر کنم اخه 

مرسی مرسی مرسی 🌷

بهترین دعایی که میتونم برات بکنم

انشالله که خدا هرچیییییی که دوست داری بهت بده 

انشالله همیشه تو و خانوادت سلامت و سالم باشید😭🌷

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ان شاالله که تنشون سالم سلامت باشه خداسایه شون بالای سرتون حفظ کنه عزیزم حمدوآیه الکرسی هم خوندم ان شاالله شفای عاجل

اسم کاربریم به یادبچه های کلاس ۲/۱گذاشتم ستاره سرخ تیم فوتبال که خودمون باقانون شکنی تومدرسه راه انداخته بودیم چقداذیتمون کردن واسه یه گل کوچیک چه کل کل هایی کردیم باهم خدامیدونه اون دوستای صمیمی هرکدوم کجای دنیان ولی هرجاباشن یادشون توقلبمه❤اگه لایک دوست نداری ولایکت کردم منو ببخش مهربون😌توبعضی تاپیکادوست ندارم پست بزارم توحرف دل منو زدی من لایکت کردم 🤗برای همه دوستایی که تو امضاشون صلوات خواستن صلوات میفرستم وازته دلم دعاشون می کنم😗
1826
ازاسترس کروناس آروم باشه اگه گل گاوزبان ضررنداره بخورن شیرعسل

شاید نمیدونم والا

چشم🌺

مرسی از توصیه ای کردی فداتشم🌷🌷🌷🌷🌷

1918